„Nezašli by ste na kávu?"

Erotická poviedka: Dráždil ma tak, že som to nevedela vydržať...
zapípala esemeska. Jaro. Muž, od ktorého si po rozvode prenajala byt. Už pol roka bývala inde, ale ešte stále si občas prehodili pár písmen. Len tak. Páčil sa jej, rada ho podpichovala, občas on napísal zjavne pod vplyvom alkoholu, ale nikdy k ničomu nedošlo. Správa ju neprekvapila, jej obsah už trochu áno. Ale prečo nie, malá je u mamy, po práci aj tak nemala plán. Ostala bývať v okolí, takže podnik hneď pod jeho bytom sa zdal ako jasná voľba: „Topper o šiestej?" „Teším sa na vás."

Predstavila si ten jeho chlapčenský úsmev a usmiala sa tiež. V podniku bola skôr ako on. Káva už chladla na stole, keď ho cez okno zbadala prichádzať. Vyzerá rovnako dobre ako vtedy. Vysoký, štíhly futbalista. Teda futbal je iba hobby, inak je právnik či asistent právnika alebo čo. To je jedno. „Dobrý deň," zaznel mäkký, jemný hlas, kým si sadal. Bože, ten úsmev. Nebola veľmi na tento typ chlapov, mala rada skôr starších a dominantnejších. Ale tento bol sladký ako šteniatko. Nevedela, koľko má rokov, ale asi o pár menej, než ona.
„Zdravím," vrátila mu úsmev.
„Ako sa máte?" Kým stihla odpovedať, objednal si pivo.
„Pivo? To pijú športovci?" podpichla.
„Už som po tréningu," odvetil nepochopiteľne ospravedlňujúco a sklopil pohľad. Páčilo sa jej, ako sa k nej správa. Neisto, opatrne, takmer zmätene.

„Fajn. ...tak mi teda ešte niečo porozprávajte. Zabavte ma," vyzvala ho rozmarne.
„Ehm,čo by som vám... Dokončil som rekonštrukciu bytu. Zhodil som všetky priečky, posteľ som zdvihol až pod strop. Takže pod ňou mám sedačku, je to celé také otvorenejšie."
„...nemáte žiadne dvere? Kde bude spať návšteva?"
„Na sedačke."
„To ste v posteli taký tichý?" neodpustila si.
„O mojom sexuálnom živote vedia vždy všetci susedia," vyzývavo útočila. Začervenal sa a zase sklopil pohľad.
„Vlastne," zaznel odrazu prekvapivo nahlas, „skoro som zabudol, mohla by ste so mnou vybehnúť hore do bytu? Bohužiaľ, musím vám ešte niečo ukázať."
Zamračila sa: „Zlá správa?"
Bez odpovede len vystrúhal grimasu. Vstal, z peňaženky vytiahol bankovku a položil ju na stôl. „Bude to len chvíľa," povedal, kým vstala. Až hore do bytu prešli mlčky. Mala pocit, že ju pozoruje, ale nevenovala tomu pozornosť. Myšlienkami blúdila po byte a snažila sa spomenúť, kde a čo mohla zničiť, či pokaziť. Zatvárajúc za ňou vchodové dvere začal: „Niečo ste si tu..."
Zastala a čakala, kam pôjde. Vošiel do izby a otvoril skriňu.
„...zabudli," dokončil. Vystrel sa a zavrel dvere skrine, takže mohla vidieť, že má v rukách jej dávno stratený vibrátor.

Úžasom otvorenú pusu si bez hláska prekryla dlaňou. Cítila, ako jej od hanby začínajú horieť líca, on sa uškŕňal. Odkašľala si: „Kde bol?"
Neodpovedal. Vibrátorom si párkrát pomaly udrel do otvorenej dlane druhej ruky a díval sa jej do očí. Akosi pevne, odhodlane. Prekvapene zadržala dych a sledovala, ako k nej pomaly urobil krok, potom druhý. Nervózne ustúpila a narazila chrbtom na stenu.
„Nie ste tu už dlho," hovoril pokojne a jasne. „ Kúpili ste si nový?"
„Na vás trochu priodvážna otázka," odsekla povýšenecky, ale zaskočená situáciou, a najmä tým, že jej prišla vzrušujúca, si oprela o stenu za sebou aj hlavu.
„Priodvážna len na to, čo si o mne myslíte vy," povedal, opäť sa k nej veľmi pomaly blížiac. Ani hlas už nemal mäkký. Skôr sebavedomý. A zastal tak blízko, že ucítila vôňu jeho vody po holení.

Atmosféra zhustla, v žalúdku sa jej roztrepotali motýle. Čo sa to deje?!
„Dáte mi ho?" pokúsila sa vrátiť situáciu do normálu.
„Presne to mám v pláne," zašepkal tesne pri nej. Zmätene mlčala, on sa predlaktím oprel o stenu vedľa jej hlavy. Bol od nej len pár centimetrov, ale nedotýkal sa jej. Celé jej telo reagovalo, dýchalo sa jej stále ťažšie.
„Podpichujete ma už viac ako rok," trochu stlmil hlas. Mlčala. Len vnímala jeho teplý dych na tvári a svoje stúpajúce vzrušenie. Vibrátorom sa dotkol jej krku a pomaly ním prešiel cez prsia a pás až na sukňu. Hladil ním látku na bokoch aj stehnách. Zmätené myšlienky jej leteli hlavou: Toto je obťažovanie, hrozba znásilnenia či konsenzuálny sex? Netušila, čo si myslieť, či urobiť. Pritlačila sa k stene ešte viac a plytko dýchajúc nehybne čakala. Naklonil sa tesne k jej perám, ale nepobozkal ju: „Ale máte o mne trochu skreslené predstavy."

Nie hocijaký lubrikačný gél - pretože pod vplyvom niektorých sa sexuálna hračka začne roztápať a kaziť. Preto sa pre použitím uistite, čo je a čo nie je vhodné.
Nie hocijaký lubrikačný gél - pretože pod vplyvom niektorých sa sexuálna hračka začne roztápať a kaziť. Preto sa pre použitím uistite, čo je a čo nie je vhodné.

Celou dlaňou jemne pritlačil vibrátor na látku pod jej bruškom.
„Nie som až taký hanblivý, ako si myslíte," zašepkal jej do ucha a na hračke stlačil malý gombík. Vibrácie jej okamžite preleteli telom, zadržala dych. Otvorila ústa, ale kým stihla niečo povedať, strčil jej vibrátor pod sukňu a pritlačil na nohavičky. Vzdychla a zahryzla si do pery. Hračkou jemne pohladil priesvitný materiál a pokojne pozoroval jej očividnú neschopnosť rozhodnúť sa. Zjavne nemal v pláne dať jej priestor na spamätanie sa. Nasmeroval vibrácie na najcitlivejšie miesto a jemne pritlačil. Jej mozog stratil posledné šance fungovať. Zatvorila oči a nahlas vzdychala. Striedavé krúženie a pritláčanie hračky na jemnú čipku rýchlo spôsobilo, že jej vlhkosť mu začala stekať po prstoch. Stačil mu malý náznak a roztiahla stehná. Vkĺzol medzi ne, nohavičky len odtiahol nabok. Bez zaváhania jej vtlačil vibrácie do horúceho vnútra. Zamrnčala a vysunula panvu bližšie k nemu. Pozorne sledoval jej tvár, vibrátor opakovane jemne povytiahol a hneď strčil späť. Omámená párkrát otvorila oči. Len matne si uvedomovala, že ju pozoruje. Že nemá v pláne sa vyzliekať, ani ju pobozkať. Že je takmer nezúčastnený. Jednoducho ju len obsluhuje umelákom a s neskrývaným zadosťučinením sleduje jej uspokojovanie.

Nebola schopná mať proti tomu námietky. Možno to nebolo celkom to, čo si predstavovala, ale to je teraz jedno. Chcela len jediné - orgazmus. Neupieral jej ho. Čím viac k nemu vysúvala panvu, tým viac zrýchľoval pohyby. Vzdychala, prestala vnímať jeho pohľad. Že ju svaly prestávajú poslúchať si uvedomila tesne pred tým, ako sa jej podlomili kolená. Okamžite ju voľnou rukou schmatol okolo pása a pritlačil späť k stene bez toho, aby ju prestal preťahovať.
„Chcem ťa počuť kričať," oznámil takmer rozkazovačne a splnenie svojho želania si hneď aj začal vynucovať rýchlymi a trochu hrubšími pohybmi. Počula ho, ale bolo jej to jedno. Keby aj chcela, nedokázala by zadržať hlasný výkrik, ktorý sa jej vydral z hrdla v tej istej chvíli, ako jej telo ovládli slastné kŕče. Držal ju pevne, kým sa nespamätala. Až keď otvorila oči, usmial sa na ňu. Opäť sladko, chlapčensky: „Možno nie som taký predátor ako ty. Ale neschopnosť mi už snáď pripisovať nebudeš."
Uvoľnil objatie a položil ruky na zips sukne: „Smiem pokračovať?"

Vaša čitateľka Alexandra Veľká

Ďakujeme Alexandre Veľkej za jej poviedku a ako odmenu posielame knižnú novinku.

Chcete sa aj vy podeliť o svoj nezabudnuteľný erotický zážitok? Myslíte si, že viete zaujímavo písať? Pošlite nám svoju erotickú poviedku a možno práve vašu uverejníme. Viac o tom, ako poslať erotické poviedky, sa dozviete TU.