Vzťahy a sex Erotická poviedka: S láskou je sex najkrajší, pretože...

ZDROJ:

Balím si veci do kufra. Emil mi zavolal, že objavil výhodný týždenný pobyt pri mori. „Super!", potešila som sa. Túto novinku oznámil ešte zopár kamarátom pár dní pred odletom. „Mám všetko?" pýtam sa Katky. „Ema nestresuj," zľahčovala situáciu kamarátka.

Erotická poviedka: S láskou je sex najkrajší, pretože...

Tešila som sa na nečakanú dovolenku. Hlavne na to, že tam budem mať k nemu bližšie. Emil bol môj blízky kamarát, priateľ, na ktorého sa môžem spoľahnúť. Tajne som dúfala, že by raz mohlo byť aj niečo viac, ale zatiaľ sa tak nestalo. I keď sa občas naskytli príležitosti, kde som mohla dať najavo svoje city, vždy som na poslednú chvíľu cúvla. Zľakla som sa. Nie jeho, ale seba. Nemala som natoľko veľké sebavedomie, aby som si na neho trúfla. Sebavedomého, vysokého, tmavovlasého fešáka, ktorý mi nikdy ani nenaznačil iný ako kamarátsky cit. Aj keď mi srdce napovedalo niečo iné.

Ja, Emil, Katka a Tom sme sa ubytovali v prímorskom hoteli. Prvé dva dni sme sa plávali, sem tam vystrájali v priezračnom mori a opaľovali sa na horúcom piesku. Počas týchto dní sa nám oči často stretali. Občas ma nežne pohladil po ramene. Zotrel piesok z pliec alebo zastrčil prameň vlasov za ucho. Páčilo sa mi to. Aj ja som mu občas nenápadne pohladila rameno alebo sa o neho trochu viac oprela, bez náznaku väčších emócií. Večer sme sa chystali na miestnu zábavu. My baby sme mali spoločnú izbu a chalani tiež. Obliekla som si ľahké krémové šaty, ktoré sa krásne vynímali na dozlatista opálenej pokožke. Vlasy som nechala padať na plecia. Katka si tiež nahodila letné šaty. Chalani nás už čakali vonku na slabo ožiarenej terase. Emilov uznanlivý pohľad ma priviedol takmer do kolien. I keď som mu nevidela priamo do tváre, vytušila som, že sa mu moja premena v letnú žienku páči. Ani neviem ako a popárili sme sa. Možno to zariadili chalani a možno nie. Akosi prirodzene mi vkĺzla dlaň do tej jeho. Kráčali sme po hviezdami ožiarenom chodníku do všetko sľubujúcej noci.

Po pár pohárikoch chladeného nápoja sme šli tancovať. Emil si ma pritiahol k sebe a už po celú noc nepustil. V objatí sme tancovali a smiali sa. Pery sa nám spojili. Zovrel ma tesnejšie vo svojom náruči. Zacítila som jeho tvrdosť. Pozreli sme si do očí. Urobil to naschvál. Chcel to a ja tiež. Usmiala som sa a na znak súhlasu som ho chytila okolo krku a opäť sme sa pobozkali. Ruky mu začali blúdiť po mojom chrbte. I cez ľahučkú látku šiat som cítila jeho horúce dlane na pleciach, chrbte a zadku. Zdalo sa mi, že snívam. Nespúšťajúc zo seba pohľad sme sa postupne presunuli na pláž. Nevnímala som čas ani miesto. Videla som iba jeho. Jeho nahé telo stojace predo mnou, vzdúvajúcu sa hruď a viditeľné mužstvo.

Erotická poviedka: S láskou je sex najkrajší, pretože...

To, po čom túžili bažiace tmavé oči, neskôr odhaľovali jeho ruky. Blúdili po odhalených prsiach, bokoch až k zadočku. Jemne ma položil do piesku. Túžila som po ňom, no on sa ma prestal dotýkať a oprel sa o lakte tak, aby na mňa videl. „Na čo čakáš?" povzbudila som ho. Nohami som sa mu obtierala okolo drieku. „Na slová, na vyznanie, ktoré ti chcem povedať už veľmi dlho." Prstom mi nežne prešiel po tvári. „Ľúbim ťa." Vyslovil zrazu. „Aj ja ťa ľúbim," povedala som bez váhania. Viac nečakal. Vášnivo ma pritlačil k sebe. Ústami prechádzal po perách, krku až k prsiam. Rukami a hladnými perami kĺzal po celom tele. Keď už som viac nemohla vydržať, pritiahla som ho za vlasy a on vzápätí prenikol do môjho pulzujúceho vnútra. V rytme milovania sme sa čoraz viac nohami zabárali do horúceho piesku. Hlasné stony prehlušovali duniace morské vlny.

Ráno sme sa zobudili v objatí už na izbe a pokračovali v novej túžbe po milovaní. Až oveľa neskôr sme opäť vyšli z hotelovej izby. Držiac sa okolo pása sme kráčali na pláž. Občas ma nežne pobozkal alebo pohladil po zadku. V diaľke sme zazreli druhú časť našej partie. Katka aj Tom vystrájali v mori a zjavne mali oči len pre seba. Do konca pobytu sme všetci zostali na izbách, už v novej párovej zostave. Ani jeden z nás to nekomentoval. Iba zaľúbené pohľady prezrádzali, že sa tu udialo niečo pekné, na čo sme už dlho všetci čakali.

Vaša čitateľka Lori

 

#WANDASK