Vzťahy a sex Erotická poviedka: Nevedela som sa dočkať, kedy ho ucítim...

Sex a vzťahy
ZDROJ: Shutterstock

Vošli sme do útulného bytu s množstvom izbových rastlín, v ktorom sa rozliehala príjemná vôňa. Všade poriadok, zásah ženskej ruky bol evidentný - vankúše na sedačke dokonale poukladané vedľa seba, riady poumývané a dlážku nešpinila jediná omrvinka.

Erotická poviedka: Nevedela som sa dočkať, kedy ho ucítim...

„Chceš niečo na nohy, aby ti nebola zima?" spýtal sa Edo s pohľadom upretým na moje chodidlá.
„Nie, v pohode, to zvládnem," usmiala som sa, pričom predstavy mi už ubiehali do blízkej budúcnosti. Obaja sme poznali dôvod, prečo sme prišli do jeho bytu. Bolo viac ako isté, že topánky nebudú jediné, čo si dám v to poobedie dole.

„Dáš si latté?" Položil mi ďalšiu otázku. Edova evidentná nervozita ma potešila, jasne totiž naznačovala, že s podobnými situáciami nemá skúsenosti.
„Áno, dám," znova som mu venovala svoj nedočkavý úsmev. Túžila som po jeho dotykoch, bozkoch, pohľadoch...

Zaslúžim si ho... 
Nemala som najmenších pochýb o tom, že si ich po toľkých rokoch konečne zaslúžim. Edova frajerka s dieťaťom odišla na celý týždeň k mame, takže vzduch bol čistý. Nezmocňovali sa ma absolútne žiadne výčitky, poznala som sa s ním dlhšie ako ona, boli sme nerozlučný pár, patril iba mne. Aspoň v ten deň určite.

Potichu podišiel k modernému kávovaru, vložil doň krémovú šálku, z hornej poličky vybral kapsulu, ktorú dal šikovným hmatom do prístroja a stlačil „štart". Kým sa káva pripravovala, on sa za sprievodu nepríjemného zvuku na mňa skúmavo zahľadel: „Tak...konečne sme sami, však?"

Mala som pocit, akoby si odo mňa pýtal povolenie na to, čo sa v týchto chvíľach chystá urobiť. Čakal na odpoveď, ale ja som zámerne mlčala. Nie sme tu len kvôli mne, obaja sme to chceli. Ako vždy, pochopil moje mlčanie, bez dodatočnej otázky sa otočil naspäť ku kávovaru a opatrne, no šikovne, z neho vybral hotový nápoj. Pomalým krokom s ním ku mne podišiel.

„Nech sa páči," položil ho predo mňa, akoby mi v tej chvíli malo záležať na nejakej káve. Znova pochopil otázku v mojich očiach a perami sa prisal na moje. Vedel, že mám rada dlhé a vášnivé bozky s krátkymi prestávkami. Pomaly prešiel smerom ku krku, na ktorom som zacítila aj jemné šteklenie jeho kučeravých vlasových prameňov.

„Krásne voniaš," povedal a v tom ma pevne chytil za zadok, ktorý si pritiahol k rozkroku. Nedalo sa necítiť, aký je vzrušený. Zvlhla som. Chcela som mu povedať, že aj on má úžasnú voňavku, no opäť mi zapchal ústa jazykom.

Erotická poviedka: Nevedela som sa dočkať, kedy ho ucítim...

„Kde máš posteľ?" Stihla som sa opýtať, kým sme sa znova pustili do bozkávacieho maratónu. Neváhal, chytil ma za ruku, a už sme aj boli v nie moc rozľahlej spálni. Ľahol si chrbtom na posteľ a rukou ma k sebe pritiahol. Ani neviem prečo, no v tom momente mi pohľad padol na jeho rozkrok. Ešte predtým, ako sme boli nahí, som zatúžila vedieť, či ho má veľkého. Zdalo sa, že sklamaná určite nebudem.

„Nad čím premýšľaš?" spýtal sa, keď som klesla vedľa neho. Iba som mlčky zakývala hlavou. Pri nadmernom vzrušení sa mi vždy ťažko rozprávalo. Počas jemného bozku mi siahol pod šatový top a celou dlaňou ma začal hladiť po chrbte. Moja vagína intenzívne reagovala na každý jeho dotyk, čo ma podnietilo k akcii. Vyzliekla som mu tričko, pod ktorým skrýval jemne zarastený hrudník, ktorý som začala zaplavovať bozkami. Pri dráždení pravej bradavky zo seba vydal vzrušený povzdych, takže mi bolo jasné, kde je jeho erotogénna zóna.

Bol to najsilnejší orgazmus v mojom živote
Ako som klesala nižšie a nižšie, pritiahol si ma naspäť k sebe. Tiež ma vyzliekol. Naše nahé telá sa dotýkali a ja som sa nevedela dočkať, kedy ho ucítim v sebe. Nežne ma odtlačil na chrbát, vzal do ruky retiazku, ktorú mi daroval na Vianoce a vštepil na ňu dlhý bozk. Hneď potom si rozopol opasok, pozerajúc mi pritom priamo do očí. Sledoval aj moje nádychy - výdychy, ktoré sa ešte viac zrýchlili, keď sa predo mnou celý odhalil.

Sex
Sex
Zdroj: Shutterstock

„Zober si ho," priblížil svoj penis k mojim perám a ja som mu ho začala láskať. Pridala som aj jazyk, vsakovala ho do seba. Edo pritom ležal na chrbte s jednou rukou za hlavou, oči mal privreté a zrýchlene dýchal. V jednej chvíli som prestala a sadla som si naňho obkročmo. Oboma rukami mi zozadu chytil vrchný okraj nohavíc a rýchlym pohybom ich stiahol pod zadok, spolu s nohavičkami.

Zvyšok som dokončila zaňho. Nedalo sa dlhšie čakať - akonáhle som už ani ja na sebe nemala jediný kúsok oblečenia, nasadla som na jeho stoporený penis. Nenásytne som na ňom jazdila, pričom on ma pevne držal za zadok a korigoval tak moje prudké pohyby. Celý čas zo mňa nespúšťal skúmavý pohľad, akoby sa snažil prečítať, či sa mi to páči.

V jednej chvíli sa nečakane posadil, pritiahol si ma bližšie k hrudníku a ja som si nohy obtočila okolo neho. Stále sme zostávali spojení. Vášnivo sme sa bozkávali, jemne hrýzli do pier, očami si vymieňali každý jeden pocit. Potom ma šikovne položil na chrbát a rýchlymi pohybmi panvy do mňa vnikal. Snažila som sa nekričať pod neskutočným návalom vzrušenia, no bolo to priam nemožné.

Penisom mi vrážal presne na ten najcitlivejší bod stále intenzívnejšie a intenzívnejšie. Môj posledný výkrik, sprevádzaný asi najsilnejším orgazmom v živote, stlmil bozkom. Po vyvrcholení sme si ich vymieňali ešte niekoľko sekúnd.
„Vždy budeš len moja," povedal a ja som vedela, že od tohto dňa je to viac ako isté...

Vaša čitateľka Lucy

#WANDASK