Amanda, bola to nižšia bondínka plná ideálov. Aspoň tak na mňa pôsobila. Poznal som ju roky a myslím, že sme sa zoznámili niekde na večierku. Alebo niekde počas mojich alkoholických večerov. Poznala veľa vplyvných ľudí. zdá sa mi, že sa venovala právu. No po večeroch to bola dračica.

Erotická poviedka: Nezáväzný sex sa naozaj oplatí...

Pár takých večerov sme absolvovali spolu a bola to vcelku zábava. Nadránom však každý z nás išiel svojou cestou. Nie žeby ma nepriťahovala, len som si to nejako nevedel predstaviť. Vytratil som sa domov bez slova a neriešil som to. To sa dialo vždy, keď som mal už dosť vypité a nemal som záujem o to, aby ma niekto prehováral. Alebo som, jednoducho, už mal dosť spoločnosti.

"Vieš, ja nemám šťastie na chlapov. Vždy sa zdá, že by mohol byť fajn a nakoniec je to úplný idiot," sťažovala sa Amanda pri stole v podniku, ktorý som mal dosť rád, no pritom to bolo miesto, kde by si nerád skončil nadránom sám. Na pitie sme tam pravidelne čakali pol hodinu a na záchodoch si to väčšinou niekto rozdával, takže mi poslúžilo veľakrát umývadlo. "No, vieš... Ja by som to tak nebral. Myslím, že by si si ešte mala užívať život, než príde to, čo ti zviaže ruky. Aj keď dobrovoľne, ale predsa len. Potom bude neskoro a neprežité zážitky ti začnú chýbať." "Viem," povedala, "asi som príliš sentimentálna, ale neviem sama sebe vysvetliť, čo by som vlastne mala chcieť."

O niekoľko večerov potom sme sedeli u mňa doma a pili asi tretiu fľašu vína. "Myslíš, že si hodný vzťahu, Adam?" spýtala sa ma zrazu Amanda. "Pravdepodobne nie," odpovedal som jej úprimne. Bolo to v čase, keď moja bývalá žena odišla z jedného dňa na druhý a ja som len zabíjal dni s fľaškou. Odpil som si z vína. "Myslím, že nie som ten typ, keďže so mnou nikto nevydrží a v podstate sa tomu ani nedivím. Ja by som to takisto zabalil, keby to bolo také jednoduché." Dopil som poslednú fľašu, ktorá stála na stole, postavil sa a išiel do postele.

Erotická poviedka: Nezáväzný sex sa naozaj oplatí...

O niekoľko minút prišla Amanda, vyzliekla sa a ľahla si vedľa mňa. Otočil som sa k nej a dal jej pusu na pery. Jej bradavky pevne stáli, chytil som ju medzi nohy a stiahol jej biele hodvábne spodné prádlo. Prešiel jej prstami po klitorise a strčil jej do vnútra prsty. Slastne vzdychla. Trochu sa odtiahla, pobozkala ma na brucho a strčila si môjho vtáka hlboko do úst. Mal som už dosť, ale vnímal som ten pôžitok dokonale a tiež to, ako mi to robila pusou. Dlaňami som ju pevne chytil za bradu, potiahol k sebe, dal jej bozk a ona si na mňa nasadla. Pomaly ho do seba dávala hlbšie a hlbšie, hýbala sa, prirážala a jej malé prsia pri tom skákali.

Uložil som ju na štyri a pomaly jej ho tam dal. Bola taká vlhká, že jej to všetko tieklo po stehnách a ja som prirážal, čo to dalo. Vzdychala na celý byt, keď som ju držal za vlasy. Otočil som ju na chrbát, pevne chytil pod krk a prirážal ešte viac. Vedel som, že to tak má rada. Milovali sme sa asi dve hodiny v každej možnej polohe, kým som sa jej vystriekal na prsia a obaja sme zaspali.

Ráno som sa zobudil a on tam stále bola. "Ahoj," povedal som. "Ahoj," odpovedala s úsmevom. "Na toto som čakala roky, ty idiot!" Pozrel som jej do očí, spravili sme si raňajky a odišla. Síce som s Amandou už potom nikdy nespal, no v bare sme si mali vždy čo povedať. Aj potom.

Váš čitateľ Adam Gabriel