Mal to byť nudný večer bez plánov. Celé popoludnie som strávila bezcieľnym surfovaním po nete. Zrazu mi však napísal ON - Milan, môj dominantný, miestami až príliš sebavedomý kamarát, ktorý ma už dávno priťahoval a z jeho strany to bolo rovnaké, ak nie ešte silnejšie. Pozýval ma na ochutnávku likéru, ktorý si doviezol zo svojho výletu v Talline. Vedela som, že by som mala ostať doma. Milujem svojho priateľa, je to ochranársky dobrák, ktorý by mi nikdy nebol schopný ublížiť. Túžba však nakoniec zvíťazila nad rozumom. Rozhodla som sa, že si dám len jeden pohárik, pokecáme a vrátim sa domov.

Erotická poviedka: Očakávala som, že sa na mňa vrhne, no rozhodol sa mučiť ma za neposlušnosť

O chvíľu som už zvonila u Milana. S úsmevom ma pustil dnu a zamkol za mnou dvere so slovami „aby si mi neutiekla". Brala som to, samozrejme, ako žart. Vyzliekla som si bundu, vyzula topánky a v tom sa všetko zmenilo. Nečakane ma chytil pod krk a pritlačil k stene. Jednou rukou ma škrtil a druhou mi šikovne rozopol podprsenku. Nedokázala som sa ani pohnúť, prvýkrát som si uvedomila, aký silný v skutočnosti je.

Pritískal na mňa svoje mohutné vypracované telo a tvrdá hrča, ktorú som cítila na bruchu, mi prezrádzala, ako veľmi po mne túži. Jedna časť môjho ja sa zúfalo chcela podvoliť jeho prianiam, no svedomie stále vyhrávalo. Protestovala som, snažila som sa vymaniť z jeho zovretia, to však nepoľavovalo. Milan je dominantný muž, ktorý vie, čo chce, ide za tým a väčšinou to aj dostane.

Na moje hlasné protesty reagoval fackou a pokračoval drsným stláčaním mojich pŕs, ktoré ho svojou veľkosťou už od nášho prvého stretnutia šialene lákali. Veľmi dobre vedel, že zbožňujem tvrdšie zaobchádzanie pri sexe a taktiež to, že môj nežný priateľ mi niečo také nikdy nebude chcieť poskytnúť. Moje protesty ustávali, nedokázala som ho premôcť a už som ani nechcela.

Nikdy som po nikom netúžila tak, ako v tej chvíli po ňom. A on to vedel. Vsunul mi ruku pod premočené nohavičky a dotkol sa môjho klitorisu. Neubránila som sa slastným vzdychom a na jeho tvári sa usadil ten neodolateľný sebavedomý úškrn. Získal, čo chcel. Strhol zo mňa posledné zvyšky oblečenia, zdvihol ma a odniesol do spálne, kde ma hodil na posteľ.

Erotická poviedka: Očakávala som, že sa na mňa vrhne, no rozhodol sa mučiť ma za neposlušnosť

Očakávala som, že sa na mňa hneď vrhne, no on sa rozhodol mučiť ma za moju neposlušnosť. Spútal mi ruky a priviazal mi ich k členkom tak, že mal zozadu dokonalý prístup k mojej mušličke a zadočku. Dráždil mi môj zdurený pahorok rozkoše, pohládzal okolie mojej roztúženej štrbinky, no ani na chvíľku ho nezasunul dnu.

Pohrával sa so mnou. Privádzal ma do šialenstva a užíval si svoj pocit moci. Túžila som po ňom každým kúskom tela. Bolo to šialené, myslela som, že to už ďalej nevydržím, no v tom to spravil. Vrazil ho do mňa. Bolo to neskutočne úžasné. Jeho tvrdý penis ma celú zaplnil a hladko sa vo mne kĺzal. Prstom mi neprestával dráždiť klitoris. Rytmicky dorážal, až kým sa naše telá nezachveli vo vlnách rozkoše.

Rozviazal ma a vyčerpaný si ľahol vedľa. Objal moje rozhorúčené telo a láskyplne sa pohrával s mojimi prsiami, až kým som sa nepostavila a bez slova neodišla.

Vaša čitateľka Elvie