Jeho ruky som ucítila na stehnách. Pozoroval ma kľudne opretý o lavicu, každý môj pohyb, každé pootvorenie úst. A počúval každý môj tichý ston i vzdych. Vedel, ako veľmi ma vzrušuje. Prešiel mi od kolien až na vnútorné stehno, kde mierne pritvrdil. Zalapala som po dychu, ale vedela som, že hlasnejšie nemôžem. Prednášajúca sledovala každý náš pohyb, on ma však pod stolom bez hanby dráždil. Užíval si to a miloval keď som mu pritom odovzdane pozerala priamo do očí a hrýzla si peru, aby som nestonala nahlas. Potom ruku odtiahol. Sem-tam mi pohladkal kríže, občas sa mi pohral s nohavičkami a mňa pri tom kľudne mohlo vystrieť rovno v lavici. Všetkým spolužiakom bolo jasné, že to medzi nami iskrí, ani sme sa nenamáhali nič zakrývať. Pritom nič viac medzi nami nebolo.

Erotická poviedka: Oprel ma o stenu a horúcou rukou zašiel pod župan

Tri dni pred zápočtom sme sa dohodli, že sa budeme spolu učiť. Po mesiacoch dráždenia som sa totiž rozhodla mu to vrátiť aj s úrokmi. Ráno som vstala, obliekla si župan a čakala, kedy zavolá, že už stojí pri dverách. Akonáhle zazvonil, netrpezlivo som sa rozbehla k dverám mu otvoriť, no on ma vzápätí oprel pri dverách o stenu a horúcou rukou mi zašiel pod župan. Nepobozkal ma, iba si oprel pery o moje a čakal. Prešiel mi pomaly po zadočku, prstom nasledoval lem na mojich čipkovaných nohavičkách až dole medzi nohy. Cítil, aká som bola vlhká a dobre vedel, že z neho. Pousmial sa... Cítila som, ako pomaly dýcha a sleduje, ako bojujem sama so sebou.

Prehrala som, čo využil a strčil do mňa dva prsty. Začala som nekontrolovateľne vzdychať. Chytil ma pevne za zadok a ešte viac pritlačil ku stene, ruky mi zdvihol nad hlavu a konečne ma pobozkal. Zrazu sa nečakane odo mňa odtiahol a hĺbavo sa mi zahľadel do očí. Potomo si vyzliekol kabát, s kľudom angličana sa prešiel do kuchyne a vypýtal si kávu. Zapla som kávovar a nechala skĺznuť župan na zem. Ostala som len v nohavičkách.
„Je ti jasné, že ak mi toto budeš robiť ďalej, tak sa k učeniu nedostaneme, že?" ozval sa rovno pri mojom uchu.
„Prepáč, hneď si ho oblečiem," odpovedala som mu s previnilým pohľadom. Zohla som sa po župan a zadočkom som sa mu jemne obtrela o rozkrok.
„No, ale tak toto nebolo nutné," schmatol ma pevne za zadok a oprel o studený mramor. Počula som, ako tričko, nohavice i trenky dopadli na zem. Pristúpil rovno za mňa, jednou rukou mi začal hladiť prsia a druhou dráždil klitoris.
„Marek...," vzdychala som.
„Keď ty si tak nádherne zlé dievča, čo to so mnou len robíš?" šepkal, pričom som cítila, aký je vzrušený.

Erotická poviedka: Oprel ma o stenu a horúcou rukou zašiel pod župan

 

Jeho tvrdý penis si priam už pýtal poláskanie no on mi to nedovolil. Začal mi bozkami zasypávať celý krk, jemne mi ho hrýzol, pomaly mi dával dole nohavičky, posadil si ma na pult, roztiahol mi nohy, kľakol si a začal ma lízať. Následne pridal prstíky, ktorými sa so mnou pohral a po chvíli som vyvrcholila.
Postavil sa a hrdo sa usmial: „Stačilo slečna?"
Pokrútila som hlavou na znak nesúhlasu. Pritiahla si ho k sebe a vrazila mu jazyk do krku, jemne som ho ťahala za vlasy a druhou rukou som mu dráždila penis. Stonal blahom, ale ja som si chcela ešte užiť svoju kontrolu nad ním. Zoskočila som z pultu a odtiahla ho do sprchy. Vošla som, dnu, prikázala mu čakať a pozerať sa. Pustila som na seba horúcu vodu a začala sa umývať - zadoček som pritlačila o zahmlené sklo, to kňučanie som počula aj cez tečúcu vodu. Zotrela som okno, aby sa mohol dívať a pekne pomaly som si prechádzala rukami po tele. Poslušne čakal, vedel že to je trest. Vyšla som von, zdvihol ma, nohy som mu obmotala okolo pása a odniesol si ma do postele. Hodil ma na ňu a začal mi bozkami zasypávať celé telo, hladkal ma, stláčal, dráždil ...išla som sa zblázniť. Otočil si ma na brucho, zdvihol zadoček a ja som sa natiahla, aby mal, čo najkrajší výhľad.

Hladkal ma po zadku a zrazu prišiel plesk: „Auu!"
„To máš za to dráždenie!"
....pleesk a druhá: „Marek, to bolí!"
„To máš za to, že som z teba tak pobláznený a tretia bude za to že som ťa nepretiahol, a tak dlho som musel čakať."
Čakala som, ale tretia rana neprišla, pobozkal ma na chrbátik a začal mi penisom dráždiť klitoris. Vzdychala som, stonala, kňučala a on ma nekompromisne dráždil.
„Prosím, už mi ho tam vraz!" Nič. Počula som, ako sa zasmial a dráždil ďalej.
„Prosííím, budem poslúchať, sľubujem."
„Nuž, keď budeš poslúchať," vrazil mi ho tak hlboko, až som skríkla. Chytil mi vlasy a druhou rukou mi dráždil bradavky, prirážal nekompromisne a tvrdo a ja som to milovala. Po druhom orgazme prišiel tretí a po treťom štvrtý, mala som pocit, že to nikdy neskončí. Po každom orgazme prišla iná poloha a každý orgazmus bol o čosi silnejší. Vyvrcholil vo mne, zvalil sa na posteľ a stiahol ma na seba. Bozkával ma, hladkal po tvári, až kým sme nezaspali. Mal pravdu nebolo z toho učenie, ale to Céčko za ten sex určite stálo.

Vaša čitateľka B.