Vzťahy a sex Erotická poviedka: Oprel ma o stenu a na nič sa nepýtal!

sex
ZDROJ: Shutterstock

Martina sa po práci zastavila u kamarátky. Unavene kráčala po nekonečných schodoch a Andrea už nedočkavo prekračovala vo vchodových dverách. Hnala Martinu, nech sa poponáhľa, pretože jej niečo veľkolepé musí povedať. Martina si len vzdychla a mysľou jej prebehlo

sex
Zdroj: Shutterstock

„už zase hlúpe rande s nejakým čudákom". Malátne vliezla do bytu a privítala sa s Andreou. „Tak čo, aký objav to je tentoraz?"

Andrea prekrútila očami a začala Martine vysvetľovať svoj návrh na silvestrovskú noc. Išlo o malú chatku, ktorú vlastnil Andrein nový „priateľ" Tomáš. Martina pozrela na svoju akčnú kamarátku a usmiala sa. „Konečne nejaký schopný návrh z tvojej strany a žiadne hlúpe rande?"

Vtom ju Andrea umlčala: „Ideme ja, ty, môj priateľ a jeho kamarát. Určite si budete rozumieť." Martine zamrzol úsmev na tvári, ale bohužiaľ, nemala čas ani energiu na hádku. Ponáhľala sa ešte niečo vybaviť a potom domov. Keď zamkla za sebou dvere, vydýchla si a cestou do sprchy začala uvažovať. „Naozaj nie je zlý nápad niekam vypadnúť na Silvestra a to, že tam bude nejaký Tomášov kamarát, neznamená, že s ním musím niečo mať." Plná myšlienok sa oddala sprche a nechala chatu chatou.

Na druhý deň jej volala Andrea, že chata je zajednaná a v piatok odchádzajú. Martina sa celkom potešila a v práci si na vybavila dlhšie voľno. V deň odchodu prišla pred Tomášov dom a keď všetci traja nastúpili, vyrazili. Martina vedela, že mal ísť aj Tomášov kamarát a akoby boli telepaticky spojené, vyrušila ju z myšlienok Andrea.

Nevedomky odpovedala na otázku, ktorú si kládla v myšlienkach. „Ešte sa musíme zastaviť pre Maroša." „Aaaa, tak pán dokonalý sa nevedel dostaviť pred Tomášov dom ako ostatní," prebehlo jej hlavou. Auto zastavilo, nastúpil toľko očakávaný pán dokonalý a sadol si vedľa Martiny. Umelo sa usmiala, predstavila a on si ju zatiaľ jedným očkom prezrel. Na tvári sa mu objavil jemný úsmev a už boli na ceste.

Keď dorazili, Martina bola uchvátená krásnym prostredím. Utekala do chaty a zozadu začula Andreino volanie. „Martina, Maroš, ukážem vám vašu izbu!" Zarazila sa: „Vašu? To nemyslíš vážne." Andrea vysvetlila Martine, že chata má len dve spálne, a tak sa musí s Marošom podeliť o posteľ. Maroš nenamietal, no ona nadšená nebola. Je jedno, ako dlho nemala chlapa, nemieni sa do niečoho nechať tlačiť.

#WANDASK