sex
Zdroj: Shutterstock

V ten večer sa Martina takmer nezabávala, na rozdiel od Andrey a Tomáša, ktorí boli po dvoch fľašiach vína v poriadnej nálade. Navyše ju celý večer pozoruje „pán dokonalý", s ktorým má zdieľať jednu posteľ a vôbec na to nemala náladu. Postavila sa a odkráčala z chatky von, mala už všetkého dosť.

Hurónskeho smiechu Andrey, Tomášovho provokovania a Marošovho zízania na ňu. Vytiahla cigaretu a vychutnávala si ju v tichu okolitého lesa. Zrazu pocítila na svojom krku niečí zrýchlený dych. Nechápala, celá sa triasla vzrušením a nechcela, aby to prestalo, preto sa neotáčala. Hoci vedela, že je to Maroš, nechala sa unášať tak dlho nepociťovaným vzrušením.

Pritisol sa k nej a stiahol jej ramienko purpurovo červených šiat, ktoré jej obopínali postavu. Martina cítila, že sa jej vzrušením stoporili bradavky a žiadostivo sa otočila. Pobozkala jeho dokonalé pery bez pýtania a on ju tak prudko chytil za zadok, že telo na telo cítila jeho tvrdé mužstvo. Úplne vlhla, hlavou jej behalo myšlienky len na to, ako potrebuje cítiť v sebe silu jeho údu.

Stačilo pár bozkov, dotykov a pohľadov, aby vedela, že to chce. Kľakla si na mokrú zem a začala mu rozopínať zips na rifliach. Vzala Marošovu mužnosť do ruky a láskala ho, jemne lízala a bozkávala. Marošove vzdychy sa ozývali lesom, no bolo im to úplne jedno. Sústredili sa len jeden na druhého. Napätie medzi nimi rástlo, potiahol ju hore a oprel o chatku. Jemne prešiel prstami po jej vlhkom rozkroku a ona prosebne vzdychla.

Stisla jeho svalnaté ruky a šepla mu do ucha: „No tak, sprav ma..." Pán dokonalý do nej vnikol a Martina ba najradšej slasťou kričala. Spolu sa vlnili v rytme vzrušenia. Poslednýkrát vzdychli vyvrcholením, obliekli sa a vrátili do chaty, kde sedela Andrea s Tomášom pri tretej fľaši vína.

Pridali sa k nim a Martina vedela, že zažije ešte zaujímavý Silvester.