Vzťahy a sex Erotická poviedka: Rozdali sme si to v tmavej uličke

ZDROJ:

Môj horoskop na aktuálny mesiac mi predpovedal lásku, veľkú vášeň, vraj mi cestu skríži chlap. Tak kde teda je? Mesiac sa končí a jeho nikde, žeby sa veštica sekla? Verí vôbec v dnešnej dobe ešte niekto tým hlúpostiam? Ja veru nie.

Erotická poviedka: Rozdali sme si to v tmavej uličke

Kašľala som na horoskopy a radšej som sa sústredila na babskú jazdu. Dnes sa chcem poriadne zabaviť a odviazať s kamoškami, chlapov mám plné zuby. Dva mesiace od rozchodu sa mi nič nechce riešiť. Môj ex sa ani neunúval mi to povedať do očí, radšej mi poslal správu, že to nechce rozpitvávať, ale už ma dáko neľúbi. Ani sa mu nečudujem, stačí mu tá, za ktorú ma vymenil...

Nahodila som sa, čipkovaná spodná bielizeň, obtiahnuté minišaty, lodičky a účes hodný filmovej hviezdy. Týmto si teraz hladkám sebavedomie. Nech len vidí, o čo prišiel. Stretnutie v bare s babami začalo na môj vkus trocha zhurta, Petra oznámila, že sa ide vydávať. Pod nos mi strčila prsteň s obrovským šutrom uprostred. Aspoň sme mali dôvod na oslavu. Teda ako kto. V duchu som nariekala, prečo nemám aj ja aspoň kúsok šťastia a nepríde ma vyslobodiť princ na bielom koni a nepožiada ma o ruku. Asi som v minulom živote niekoho poriadne nahnevala. Z myšlienok ma vytrhla zas a znova Petra, ktorá sa prihrnula k stolu s fľašou vodky. Vraj to dnes roztočíme. Na to som veru nenamietala.

Hodiny sa vliekli a my sme museli počúvať predstavy o Petrinej svadbe. Už ma to unavovalo a vodka bola slabá. Spoločenstvo vydajachtivých žien som opustila a našla som si miestečko pri bare. Barman vyzeral na zahryznutie, po polhodinke flirtovania sa mi priznal, že je gay. Karma, prečo mi toto robíš? Vo chvíli môjho najväčšieho zúfalstva sa zjavil ON, pán Božský. Mal netradičný výzor, bol sexi a s krásnou postavou. Všimol si, že si ho prezerám. Prešiel popri mne k baru a vypýtal si dva drinky. No jasné, má tu priateľku. Nestihla som pokračovať v predstavách a gavaliersky mi podal jeden z pohárov. Dostal ma do rozpakov, keď si ku mne prisadol a predstavil sa mi. Roman, ako to krásne znie z jeho úst. Zadívala som sa do jeho gaštanovohnedých oči a zrazu som mala pocit, že som ešte krajšie nevidela.

Zhovárali sme sa podľa mňa o nepodstatných veciach. Ja som bola stiahnutá jeho pohľadom do bubliny plnej vášne, vzrušenia a predstáv a nemala som v pláne tú bublinu tak skoro opustiť. Ale prišla Petra, bol čas tancovať. Vlnila som sa v rytme hudby, s babami sme predvádzali sexi tance a Roman ma neustále sledoval. Pohľady sa nám stretávali pri každom mojom pohybe a snažila som mu dať najavo, že je to ON, kto je mojím cieľom. Na chvíľu som z neho spustila zrak a on zmizol.

Obzerala som sa okolo seba, chcela som ho nájsť. Nemusela som dlho, svoje pevné ruky položil na moje boky, pritiahol si ma jemne k sebe a do ucha mi zašepkal: „Tu som!" Prebehli mnou zimomriavky, celé telo sa mi rozochvelo, bola som ním omámená. Hudba nám udávala tempo a my sme sa spoločne vlnili v jej rytme. Držal si ma, majetnícky a zároveň ochranne, ruky posunul na môj zadok a nahol sa ku mne, akoby mi chcel niečo pošepkať. Zmýlila som sa, vdychoval moju vôňu, jemne mi prešiel perami po krku. Neskutočne ma to dráždilo. Naskočila mi husia koža. Prebudil vo mne divokosť, chuť na niečo úžasné.

Pritlačila som sa čo najtesnejšie k nemu, zahľadela som sa mu hlboko do očí a vášnivo ho pobozkala. Zrazu sme sa už bozkávali, okolie mi zmizlo v jednej veľkej hmle, prestala som ho vnímať. Teraz to bolo len o nás dvoch. Tancovali sme ešte dráždivejšie, ešte viac sexi. Ani jeden z nás už nedokázal viac skrývať to vzrušenie a tú obrovskú chuť zažiť niečo nové. Potiahol ma za ruku a viedol von z podniku. Zabočili sme do prvej uličky, pevne ma oprel o stenu a vášnivo pobozkal. Rukami mi chytal prsia, najradšej by som nás už povyzliekala a užívala si ho. Vyrušila nás partia vracajúca sa z centra. Chytil ma za ruku a utekali sme preč z toho miesta.

Erotická poviedka: Rozdali sme si to v tmavej uličke

Utiahli sme sa ku schodom zbiehajúcim z námestia. Neboli tam svetlá a nikto tade nechodil. Oprel ma o studené a vlhké múry priľahlej budovy. Túžba vo mne neustále rástla. Začal ma bozkávať na pery, krk, lízal a dráždil mi bradavky. Nečakane skĺzol až dole podo mňa a bolo nám obom jasné, čo bude nasledovať. Jemne odhrnul bielizeň a prstami sa so mnou hral. Roztiahol mi nohy, pre hlbšie vniknutie. Vlnila som a vzdychala od vzrušenia. Jeho nenásytný jazyk bol ako čerešnička na torte. Ochutnával si ma, kĺzal hore a dolu, prstami som mu behala vo vlasoch. Druhou rukou som si musela pridŕžať ústa, svoje vzdychy som nedokázala ovládať. A vlastne, nemala som chuť ovládať sa.

Dal si dole nohavice a neodolala som pokušeniu ochutnať ho. Vložila som si ho do úst a špičkou jazyka prechádzala po jeho žaludi. Rukou som mu jemne dráždila semenníky a sledovala, ako si to užíva. Nenechal ma dokončiť to, otočil si ma a vkĺzol do mňa úplne celučičký. Bola som vlhká a vzrušená, prebudila som v ňom zviera a len prirážal a prirážal. Pevne ma držal jednou rukou, druhou hladil po prsiach. Jeho penis sa vo mne kĺzal a ja som sa neubránila hlasným vzdychom. Vrchol sa blížil, prirážať začal ešte intenzívnejšie, dosiahli sme ho za pár úžasných chvíľ. Bola som v záplave orgazmu, mimo realitu. Otočil si ma, bozkával na pery a hladil po tvári.

Nasledovalo pozvanie na kávu a prísľub, že sa lepšie spoznáme. Neodmietla som...

 

#WANDASK