„Ty si Lenka?"

Erotická poviedka: So spolužiakom v jednej posteli


„Hej."
„Hľadal ťa náš spolužiak Denis."
„Hej, Denis, toto je ona..."

A tak som sa dala do reči s mojím spolužiakom Denisom. Popri konverzácii som si nemohla nevšimnúť jeho krásny biely úsmev a mohutné telo futbalistu.
„Vieš, ja mám individuálny plán a keďže bývaš sama a ja som tu len sem - tam, či by som u teba nemohol raz za čas prespať..."
„Jasné,veď v pohode, večer volaj."

Prišiel večer, keďže ma známi volali von a bolo mi hlúpe nechať Denisa samého u seba, neodmietol pozvanie na pivo. Ako to už chodí, pivo sa skombinovalo s pár panákmi a už to išlo. Po celý čas ma jemne hladil po stehne a žartovali sme, že my sme dnes milenci, hoci sa ledva poznáme. Pri odchode z klubu mi v hlave už vírili myšlienky nie práve vhodného typu. Chcela som ho. Celého.

Vonku ma objal chlad a tiež Denisove ruky. Akurát sme prechádzali popri škole, schmatol ma a oprel ma o budovu školy, nasledovali bozky - krásne a jemné. Pohľady sa nám spojili a presne sme vedeli, čo bude nasledovať v túto noc. Chodba môjho bytu bola naplnená vášnivými bozkami, dotykmi a smiechom. Netrvalo dlho a Denis, si ma začal vyzliekať a prstami ešte cez nohavičky ma dráždil tam dolu. Vzal ma na ruky a preniesol do spálne. Ako kráľovnú. Dráždil mi každučký kúsok môjho tela. Pomaly stupňoval tempo a zaboril prsty do môjho ja - len na chvíľu. Jemne som precitla. Moje bradavky, moje pery, všetko, čo mám, ho chcelo.

Erotická poviedka: So spolužiakom v jednej posteli

Žiadna hudba, žiadne svetlo, len zvuk aút spoza môjho okna sa strácal v tempe nášho nadržaného dychu. Bozkávala som ho na ramená, moje ruky spočinuli v jeho blonďavých vlasoch. Už som mala na mále. Vycítil to, chcela som ho cítiť v mojom ja... Chcela som cítiť tie slastné kŕče. Nenormálne som si ho pýtala, len sa zasmial, z posledných síl som sa posadila, stiahla mu nohavice a boxerky a vzala do rúk jeho pýchu. Prevrátila som si ho, posadila sa vedľa neho a pomalými pohybmi som sa s ním hrala. „Trp," usmiala som sa.

Keďže som z tých, ktorým vlhkosť vyteká ako z kohútika, v momente, keď som ucítila kvapky na mojich vnútorných stehnách, som vzala jeho ruku a nasmerovala ju tam dole. Nečakal. Posadil si ma do sedla a v pomalých rytmoch som krúžila svojou panvou, pričom mi jemnými pohybmi pomáhal aj on. Trošku ma prekvapila jeho veľkosť, no plnosť, ktorú som v tej chvíli v sebe cítila, vo mne prebudila aj poslednú bunku. Prevrátil si ma, bozkával na brušku a znovu zasúval. Kolotoč vášne. Zmetala som sa v kŕčoch slasti. Pod rukami jeho spotené telo, jeden orgazmus za druhým a rýchlosť sa stupňovala. Už som nevládala. Chytil mi ruky, aby som sa náhodou nebránila a svojho „kamaráta" mi strčil priamo do úst. Ja som hltala a hltala. Jeho telom prechádzala triaška.

Unavení, zničení a stále akosi cudzí sme si vedľa seba ľahli. Pritúlil si ma, jeho ruka spočinula v mojom spokojnom a rozdráždenom lone a obaja dokonale ukojení sme zaspali. Ráno som sa prebudila na vôňu jeho osprchovanej pokožky a letmé bozky na mojom boku. Čo dodať? Sladký vysokoškolský život - teda, pokiaľ máte spolubývajúceho.