Bolo deväť hodín večer a Holly sa rozhodla hodiť na seba jesenný kabátik a vyjsť do zapršaného mesta. Bola už v pyžame, no hlad a prázdna chladnička ju donútili vyjsť do tmavej ulice. Tak si mladá tmavovláska oblečená v ľahkých šatočkách a jesenných čižmách kráčala sama ulicou. Rozhodla sa, že vojde do najbližšieho bistra, veď hlad sa predsa nedá ovládať a ona už vôbec nemala energiu. Mala veľmi náročný deň plný mítingov s klientmi a chcela sa najesť, potom už len vkĺznuť do postele a oddychovať.

Erotická poviedka: Spravila som

Len čo vkročila do bistra, osvietilo ju svetlo, až si musela zakryť oči. Sadla si do rohu a čakala, kým k nej príde čašníčka a objedná si to čo vždy - hamburger a colu. Nie práve najzdravšie jedlo takto na večer, no jej to neprekážalo, pretože to vypotí hodinami strávenými vo fitku. Jedla svoj zvyčajný burger, no necítila sa úplne uvoľnene. Mala na sebe niečí pohľad a hoci je v takýto čas v bistre plno ľudí, jeho si všimla okamžite. Šla z neho nesmierna energia.

Netušila, že ju jeden pohľad na muža dokáže rozpáliť viac ako pikantná čili omáčka. Nedokázala ani prehltnúť sústo, ktoré mala v ústach. Sedel obďaleč a díval sa na ňu hlbokými modrými očami. Šibalsky sa na ňu usmieval a stále z nej nespúšťal pohľad. Jeho blond vlasy ladili s jemnou belasou pokožkou. Takýto muž nemusí ukazovať svoje BMW ani hrubú peňaženku, aby si dokázal opantať ktorúkoľvek ženu.

Holly tam len tak sedela a cítila červeň, ktorá sa jej hrnula do tváre. Takýto pocit nezažila od strednej. Rozhodla sa, že zaplatí a odíde. Keď videl, že sa chystá na odchod, zdvihol sa aj on. Podišiel k nej bez slova a vzal ju za ruku. Holly bola taká prekvapená, že nedokázala vydať ani hláska. Vzal ju k zadnej časti bistra, kde sa nachádzal sklad. Otvoril dvere a vtiahol ju do tmavého skladu plného regálov s potravinami.

Chytil ju za tvár a vášnivo ju pobozkal. Holly zapriadla ako mačička, takýto slastný pocit necítila už dlho. Ona mu siahla do rozkroku a aj cez nohavice cítila, akého má veľkého a tvrdého. Bežne takéto veci nerobievala, ale nedokázala zastaviť svoje pudy. Strčila mu ruku do nohavíc a vytiahla mu ho. On z nej zhodil šaty a aj podprsenku.

Erotická poviedka: Spravila som

Nemohla sa prestať hrať s jeho hrdosťou, mala v hlave iba jedinú myšlienku, chcela ho ochutnať. Kľakla si a vzala mu ho do úst. Bol nesmierne tvrdý a pulzoval jej v ústach. Bola mokrá a vo vytržení. Chvíľu sa slastne oddával jej hrátkam, no on sem kvôli tomu neprišiel.

„Už dosť!" zakričal. Holly sa zľakla a prestala, on ju chytil za zadok a zdvihol na jeden zo stolov. Vošiel do nej a ona pocítila slasť, ako krásne ju vyplnil. Práve pre toto prišiel, aby ju dostal do vytrženia. Začal prirážať, najskôr pomaly a potom tempo zrýchľoval. Bola úplne mokrá a on v nej príjemne žblnkotal.

Bozkávala ho na krku a videla, ako si to užíva. Jej vzdychy sa ozývali skladom a natriasajúce regály sa hýbali do ich rytmu. O chvíľu to prišlo, úplne nečakane ako jedna vlna za druhou - ich orgazmické opojenie. Neznámy mládenec sa šibalsky usmial a nakoniec to prišlo aj na neho. Spokojný úškrn na jeho tvári hovoril za všetko, podarilo sa mu to, po čo si prišiel. Rýchlo sa obliekli, aby mohli zmiznúť skôr, ako ich nájde majiteľ.

„Uvidím ťa ešte niekedy?" spýtala sa Holly s nádejou v hlase. „To je iba na tebe," podal jej vizitku a vyšiel dverami von. Zmizol hneď za rohom a keď Holly kráčala nocou, myslela len na neho. Kedykoľvek, keď šla okolo toho bistra, mala na perách podobný úškrn, aký mal on, keď boli spolu.

Vaša čitateľka Allie