sex
Zdroj: Shutterstock

„Takto sa ti to páči?" Pomalým tempom a hlboko do nej vrážal, čím ju dráždil na všetkých citlivých miestach.
„Áno, pokračuj, prosím," prehovorila s privretými očami s hlavou opretou o jeho hruď. Dotýkal sa jej na krku, na prsiach, na vnútornej časti stehien... Nikto iný to tak nevedel. Zrýchlil tempo a keď už bola takmer na vrchole, nečakane z nej vyšiel. Zámerne. Otočil ju naspäť k sebe, chytil za zadok a vyložil na stôl: „Ešte by si chcela?"
„Vieš, ako to neznášam..."
„Čo?"
„To prerušenie."
„A vieš, čo neznášam ja? Keď ma provokuješ," znova do nej vrazil ešte silnejšie. „Si zlá...neposlušná...mal by som ťa poriadne „pretiahnuť"." Bez slov mu pozerala priamo do očí. Výraz jej tváre hovoril za všetko. Držal ju za zadok, bol v nej najhlbšie ako sa dalo...vytiahol sa a znova...a znova...

„Môžem kričať?" spýtala sa vzrušeným zadýchaním. Vedela, že nemôže.
„Nie, budeš potichu," prikázal ľahostajne a prísne zároveň. Dynamicky ju zosadil zo stola, schmatol za zápästie a oprel o stenu, ktorej sa chytila pravou rukou. Roman jej na ňu položil svoju dlaň. „V tejto polohe ťa dorobím," zašepkal.
„Ešte sa hneváš?" spýtala sa.
„Čo myslíš?" jemne ju ním pri otvore podráždil, ale nevošiel.
„Prosím, poď do mňa," vzdychala opretá o stenu a on celým telom na nej.
„To by si chcela?"
„Veľmi."
„Nezaslúžiš si."
„Ja viem...som neposlušná..."
„To teda si..."
„Vraz ho do mňa. Strašne to chcem..." prosila. Chytil ju za bradu a otočil tvár k sebe. Chcel sa pozerať na jej výraz, keď do nej vojde. „Takto..." tvrdo vošiel. Zavrela oči a zahryzla si do spodnej pery. Potom si pritiahol Tamarin zadok, aby bola zohnutá. Výrazne zrýchlil tempo. Nespomaľoval. Ona potichu vzdychala.

„Si úplne mokrá, to sa mi páči." Neodpovedala. Nedokázala vysloviť jediné slovo, bola ako v tranze.
„O chvíľu budem..."
„Urob sa. Chcem cítiť, ako sa urobíš," povedala. Vydýchol a vystriekal sa do nej, tak ako to chcela. Po obojstrannom vyvrcholení sa s privretými očami vystrela a oprela chrbtom o stenu. Potom si ho pritiahla za košeľu k sebe, dala mu dlhý bozk na pery a bez slova odišla.