Vzťahy a sex Erotická poviedka: Zakázaná láska v práci? Bolo nám to jedno...

ZDROJ:

Už o siedmej ráno sedela v robote. Pozerala z okna do slnečného rána a počúvala rádio. Neustále jej chodilo po rozume ich včerajšie milovanie. Ešte nikdy predtým nezažila taký nával vzrušenia...

Sex.
Zdroj: Shutterstock

„Dobré ráno," vtrhol do kancelárie usmiaty Lukáš.
„Dobré ráno," Romana mu opätovala úsmev, v ktorom bolo viac bolesti ako nadšenia. Zbadal to?
„Chcel by som ti dať ranný bozk, ale radšej nechcem riskovať..."
„A prečo mi to hovoríš?"
spýtala sa, snažiac sa ignorovať ružovú auru, ktorá sa nad ním vznášala. Radšej nech je hnedá, čierna, zelená... nie ružová.
„Stalo sa niečo?"

Tak veľmi sa chce naňho hnevať, ale nemôže, keď cíti a vidí jeho láskavosť. Nemôže za to. Anjeli ju postrkovali smerom k nemu, no odbila ich ráznym „nie", tak prestali vyvíjať ďalšiu aktivitu.
„Vôbec. Potrebujete niečo?" Nenávidela sa za svoje protivné správanie.
Podišiel bližšie a vystrčil k nej ruku s otvorenou dlaňou. „Vstaň." Vstala. Pritiahol ju k sebe a pobozkal. „Aby si sa netrápila."

Tentokrát sa už nemohla zdržať úsmevu. V rohu miestnosti zbadala anjelov, ktorí od radosti tancovali a radovali sa. Lukáš asi poslúchol ich naliehanie. Bola šťastná, prešťastná.
„Dáš mi ešte jeden?" On sa k nej znova nahol a pobozkal ju dlhšie, krajšie. Absolútne podľahol vlne odvahy, ktorú doňho anjeli vliali.

„Ale to stačí. Náhodou niekto príde...," povedal rozhodne. Chvíľu bola vďačná, že môže vedieť, čo cíti, či sa pretvaruje alebo je úprimný. Tento dar jej dokázal v mnohom pomôcť, no pravdou bolo, že nie vždy chcela vidieť do druhých. Nezažívala v podstate žiadne prekvapenia. Pri pohľade do očí a prijatí energie okamžite vedela, čo bude nasledovať.
„Máš pravdu," vytrhla sa mu z náručia, sadla naspať na stoličku a pozrela na dvere, ktoré sa v priebehu niekoľkých minút otvorili. Dnu vstúpila kolegyňa Betka, trochu prekvapená z počtu ľudí v miestnosti.

„Ahojte. Čo máte poradu?"
Istá miera podozrenia tam bola, ale anjeli ju na Romanin povel rýchlo odstránili z Betkinej mysle.
„Iba som prišiel po noviny,"
povedal Lukáš a vzal ich zo stola. Romane venoval ešte jeden krátky pohľad a odišiel.
„To čo bolo?" spýtala sa Betka nechápavo.

Sex
Zdroj: Shuttertock

„Nič, veď len zobral noviny. Prišiel krátko pred tebou."
„A niečo ste riešili? Vyrušila som vás?"
„Nie, nie. Vôbec,"
odbila ju stručnou odpoveďou. V priebehu niekoľkých sekúnd jej na obrazovke blikala nová správa od Lukáša:

TO BOLO O CHLP.
Romana: VSETKO OK. NIC NETUSI, NEBOJ.
Lukáš: ALE JA NIECO TUSIM.
Romana: A CO TAKE?
Lukáš: ZE SI MI POBLAZNILA HLAVU.
Romana: NECHAL SI SI.
Lukáš: KEDY TA UVIDIM?
Romana: MOZES AJ HNED.
Lukáš: ALE TAK INAK...
Romana: NEVIEM.
Lukáš: DNES?
Romana: :-)

Zrazu sa otvorili dvere a on stál znova pred ňou. Kanceláriu zaplavila aróma jeho parfému. Romana si neodpustila vyzývavý pohľad priamo do očí.
„Romanka, poďte na chvíľu so mnou," povedal. Ona okamžite vstala a nasledovala ho von z kancelárie smerom k výťahu. Ten sa ako na zavolanie pred nimi otvoril. Prázdny.
„Poď," vyzval ju ukazujúc dnu. Keď sa dvere zatvorili, Lukáš k nej pristúpil. Nedotkol sa, iba upriamene pozeral. V mysli oboch sa premietali scény rôzneho druhu.

Romana prudký nával napätia nevydržala a začala sa pomaly približovať k jeho perám. On nečakane načiahol prst k STOPKE, no tesne pred ňou zastal: „Mám?" Neodpovedala. „Už sme skoro na nule. Tak mám?"
„Nie. Nerob to,"
odpovedala nesmelo. Lukáš sa usmial. Výťah v tej chvíli zastal. Dvere sa otvorili a tam tma.

Erotická poviedka: Zakázaná láska v práci? Bolo nám to jedno...

„Kde to sme?" nechápala.
„V sklade. Poď...," podal jej ruku a začal viesť tmavým priestorom. Prešli až na úplný koniec miestnosti k starému stolu, na ktorom boli položené staré počítače. Obrátil Romanu k sebe, zrýchlene dýchal. Rukou jej siahol do rozkroku. Mala na sebe úzke červené šaty.

„Nemám nohavičky," povedala šeptom a to ho rozpálilo ešte viac.
„Cítim." Vedela, že dôjde k tejto situácii, preto si ich ráno neobliekla. Chcela mu to uľahčiť. Stiahol jej silonky a dovnútra strčil dva prsty. Vzrušene zastonala: „Lukáš..." Ruky mu strčila pod sako a položila na hruď. Mohla sa dotýkať celého jeho tela, ktoré ju tak veľmi vzrušovalo.

„Má to nejakú budúcnosť?"
položil jej nečakanú otázku, v danej chvíli úplne nevhodnú.
Romana sa zamračila: „Ja neviem." Nechápala, prečo to kazí hlúpymi otázkami.
„Bože, to bude také ťažké," ukončil všetku aktivitu a oprel sa o stôl.

„Láska je jednoduchá."
„Nie je jednoduchá, pokiaľ máš doma malé dieťa a ženu... Je to strašne ťažké a ničí ma to,"
povedal bezradne.
„Dobre. Tak čo chceš?"

„Teba,"
pozrel jej do očí, pritiahol bližšie a jemne zahryzol do spodnej pery. Hneď na to si rozopol opasok a nohavice. Pod trenkami sa mu vynímal. „Dám ti ho tam..." Roztiahol Romane nohy a tvrdo do nej vošiel. „Môžem sa do teba vystriekať?"
„Môžeš...,"
v tej chvíli jej bolo všetko jedno. Vzrušenie ovládlo celú jej dušu aj telo. Chcela si užiť tieto momenty naplno. Možno už nebude príležitosť. Držala ho za krk, vnímajúc hravé iskričky v jeho očiach, naplno sa mu oddávala.

Chcela cítiť jeho vôňu na celom svojom tele, najlepšie celý deň. Anjeli ich s radosťou sledovali, no jeden z nich mal akýsi zvláštny ustarostený výraz. Opätoval Romane pohľad práve vo chvíli, keď Lukáš hlasnejším zastonaním vyvrcholil. Ostatní sa usmievali. Ako to? V tom si uvedomila, že nie všetci prítomní anjeli sú im naklonení. Ten jeden patril Lukášovej manželke.

„Deje sa niečo?"
spýtal sa Lukáš, keď si všimol, že Romana už niekoľko sekúnd hľadí do prázdna.
„Nie," usmiala sa. „Všetko v poriadku."
Pozorne si ju neveriacky prezrel. „Neublížil som ti, však?"
„Nie, všetko je v pohode."

Vaša čitateľka Siminka

#WANDASK