Vzťahy a sex Erotická poviedka: Sex a zakázaná láska v práci? Nezáležalo nám na tom, užívali sme si...

ZDROJ:

Už o siedmej ráno sedela v robote. Pozerala z okna do slnečného rána a počúvala rádio. Neustále jej chodilo po rozume ich včerajšie milovanie. Ešte nikdy predtým nezažila taký nával vzrušenia...

Sex.
Zdroj: Shutterstock

„Dobré ráno," vtrhol do kancelárie usmiaty Lukáš.
„Dobré ráno," Romana mu opätovala úsmev, v ktorom bolo viac bolesti ako nadšenia. Zbadal to?
„Chcel by som ti dať ranný bozk, ale radšej nechcem riskovať..."
„A prečo mi to hovoríš?"
spýtala sa, snažiac sa ignorovať ružovú auru, ktorá sa nad ním vznášala. Radšej nech je hnedá, čierna, zelená... nie ružová.
„Stalo sa niečo?"

Tak veľmi sa chce naňho hnevať, ale nemôže, keď cíti a vidí jeho láskavosť. Nemôže za to. Anjeli ju postrkovali smerom k nemu, no odbila ich ráznym „nie", tak prestali vyvíjať ďalšiu aktivitu.
„Vôbec. Potrebujete niečo?" Nenávidela sa za svoje protivné správanie.
Podišiel bližšie a vystrčil k nej ruku s otvorenou dlaňou. „Vstaň." Vstala. Pritiahol ju k sebe a pobozkal. „Aby si sa netrápila."

Tentokrát sa už nemohla zdržať úsmevu. V rohu miestnosti zbadala anjelov, ktorí od radosti tancovali a radovali sa. Lukáš asi poslúchol ich naliehanie. Bola šťastná, prešťastná.
„Dáš mi ešte jeden?" On sa k nej znova nahol a pobozkal ju dlhšie, krajšie. Absolútne podľahol vlne odvahy, ktorú doňho anjeli vliali.

„Ale to stačí. Náhodou niekto príde...," povedal rozhodne. Chvíľu bola vďačná, že môže vedieť, čo cíti, či sa pretvaruje alebo je úprimný. Tento dar jej dokázal v mnohom pomôcť, no pravdou bolo, že nie vždy chcela vidieť do druhých. Nezažívala v podstate žiadne prekvapenia. Pri pohľade do očí a prijatí energie okamžite vedela, čo bude nasledovať.
„Máš pravdu," vytrhla sa mu z náručia, sadla naspať na stoličku a pozrela na dvere, ktoré sa v priebehu niekoľkých minút otvorili. Dnu vstúpila kolegyňa Betka, trochu prekvapená z počtu ľudí v miestnosti.

„Ahojte. Čo máte poradu?"
Istá miera podozrenia tam bola, ale anjeli ju na Romanin povel rýchlo odstránili z Betkinej mysle.
„Iba som prišiel po noviny,"
povedal Lukáš a vzal ich zo stola. Romane venoval ešte jeden krátky pohľad a odišiel.
„To čo bolo?" spýtala sa Betka nechápavo.

#WANDASK