Najväčšou devízou kamarátov a priateľov je, že je nám s nimi dobre, rozumejú nám a vieme sa s nimi porozprávať takmer o čomkoľvek. Rozdiel medzi kamarátstvami mužov a žien je v tom, že u žien nie je neobvyklé, keď sa priateľky objímu, držia za ruky či dajú si bozk na privítanie. Psychické prepojenie sa často prepletá s fyzickými dotykmi. Počuli ste už o tom, že by sa z kamarátok stali časom milenky? Odborníci vravia, že to nie je až také neobvyklé.

Hoci moderné technológie zohrávajú v odhalení nevery zásadnú úlohu, nie sú rozhodne jediným spôsobom, ako sa o záletoch partnera dozvedieť.
Zdroj: Shutterstock.com

Musí byť lesba? V žiadnom prípade nie!

Ak si myslíte, že v takom prípade musí byť minimálne jedna z nich lesba, mýlite sa. Jednak je ženská sexualita oproti mužskej otvorenejšia a hlavne, existuje zásadný rozdiel medzi sexuálnou orientáciou a konkrétnym sexuálnym správaním v určitých podmienkach.

U väčšiny žien nejde iba o sex, ale aj o emočné prepojenie. Muž sa s iným mužom len tak kvôli emočnému zblíženiu nevyspí, ale žena so ženou, ak v nej nájde nielen fyzické, ale aj psychické prepojenie, áno. Odborníci na vzťahy preto vedia, že nevera ženy s kamarátkou nie je nemožná.