Vzťahy a sex Láska je už vo vzduchu! Čím potešíte svojho partnera na Valentína?

Ilustračné foto.
ZDROJ: NOTINO

Valentín prináša veľa ružových srdiečok, medvedíkov, červených ruží či čokolády. Vášmu partnerovi ale môžete kúpiť aj trochu zaujímavejší darček.

Darujte zážitok a neopísateľné okamihy

Muži obyčajne netúžia po romantických valentínkach, kyticiach, bonboniére alebo plyšových medvedíkoch so srdiečkami. Tento rok by ste mohli skúsiť napríklad zážitkový darček, ktorý je vhodný aj pre páry. Vo dvojici ide predsa len všetko o niečo ľahšie. Darovať zážitok môže vzťah ešte viac utužiť a budete naň spomínať do konca života. Let balónom alebo vrtuľníkom, zoskok padákom alebo bungee jumping znejú super, nie?

V prípade, že váš partner adrenalínové zážitky až tak nevyhľadáva, vyberte sa na welness víkend, romantickú večeru do peknej reštaurácie alebo na koncert, ktorý si vyberie. K vašej malej oslave lásky patrí aj malý darček, ktorý nemusí byť drahý, aby potešil.

Valentínske darčeky pre mužov

Ak premýšľate nad drobnosťou, ktorú by ste mohli kúpiť svojmu partnerovi, čo tak skúsiť niečo, čo prinesie rasoť aj vám? Valentínske darčeky pre mužov môžu byť naozaj voňavé. Kúpte mu parfém, ktorú budete zbožňovať aj vy. Každé objatie budete pre vás malou prechádzkou rajom a nebudete sa chcieť od neho odtrhnúť.
Vyberať by ste, samozrejme, mali podľa toho, čo sa páči jemu. Kým niektorí muži obľubujú len svieže a ľahšie vône, iným vyhovujú drevité, orientálne a korenisté. Poznať jeho vkus teda nie je na škodu, pretože dobrý parfém je odrazom životného štýlu a osobnosti.

Značka, ktorá nikdy nesklame

Dobrodruh, športovec, elegán i hipster, v ponuke Hugo Boss nájdete jedinečnú toaletnú alebo parfumovnú vodu pre každého. Prvá vôňa tejto značky vznikla v 90. rokoch minulého storočia a dodnes patria k tým najobľúbenejším. Parfémy Hugo Boss sú moderné, nadčasové a vyrobené zo starostlivo vybraných ingrediencií. Vznikajú z nich silné a elegantné vône, ktoré zvýraznia osobnosť svojho nositeľa a podčiarknu jeho mužnosť a štýl.

Hugo Boss The Scent duo parfum
Hugo Boss The Scent duo parfum
Zdroj: NOTINO

Skúste napríklad elegantnú klasiku Boss Bottled, ktorá patrí k vôbec najpopulárnejším pánskym vôňam v celej Európe. Alebo stavte na intenzívnu vôňu Boss The Scent, ktorá je vyslovene stvorená pre rafinované zvádzanie. Ale pozor: jej podmanivá korenisto-drevitá orientálna aróma vo vás možno vyvolá neuhasiteľnú vášeň! Risknete to?

Pripravte sa na krásny večer, kedy budete existovať len vy dvaja. Správny darček bude čerešničkou na torte. A skutočné valentínske afrodiziakum a zmyselné pocity vzrušenia si potom budete môcť dopriať po celý rok.

#WANDASK