Ak sa tam dole neupravujete len z hygienických dôvodov, ale možno aj preto, aby ste potešili partnera, určite nepadne zle trocha inšpirácie. Hoci sa každý muž poteší, ak si pred ním jeho láska stiahne nohavičky, zmena „tam dole" nikdy nezaškodí. A niekedy ani tá bielizeň nemusí vlastne ísť dole...

Muži prezradili, čo sa im páči, keď má partnerka „tam dole“! Dámy, TOMUTO sa určite vyhnite!

Stále oblečená, a predsa nahá
Netreba to tajiť. Sex shopy nie sú na to, aby sa v nich kupovalo oblečenie na bežné nosenie, ale na slávnostné chvíle. Teda na chvíle, keď si s partnerom plánujete z milovania spraviť malú slávnosť. A práve tu nájdete na výber nohavičky od výmyslu sveta. Čipkované, priesvitné, nenápadné, aj s výrezom na milovanie. Také si nemusíte dávať ani dole a užiť si erotické hry inak ako len obvykle. Rozhodne nie je zlé mať jedny v zásuvke. Práve na tie špeciálne chvíle.

Chĺpky alebo nie?
Mužov vo všeobecnosti možno rozdeliť na dva tábory. Tých, čo milujú rozkrok vyholený, alebo ochlpený. To však neznamená, že občas radi nenakuknú do iného tábora. Nemusíte sa teda báť zmeny. Aj parter, ktorý má rád hladkú pokožku, občas príjme prekvapenie s upravenými chĺpkami. A nakoniec, nie je to len o úprave. Aj milovanie bude mať úplne iný priebeh a iné prežívanie pocitov, ak máte prirodzené ochlpenie, alebo ste ho odstránili. Stačí skúsiť na vlastnej koži.