Ženské srdcia lámu dodnes, pričom k nim pribúdajú ďalší a ďalší. Príťažliví krásavci sa každým rokom obmieňajú, no na sexappeale nestrácajú. Pozrite sa, ktorí z nich vládli v jednotlivých obdobiach. Čo myslíte, ktorý z nich je na vrchole dnes?

Mužské sexsymboly v minulosti a dnes: Ktorého by ste si vybrali?


Al Pacino 1972
Al Pacino 1972
Sympatického Al Pacina určite pozná aj mladšia generácia, a to aj napriek tomu, že hviezdil najmä v roku 1972. Odolať sa mu nedalo vo filme Zjazvená tvár - ten neodolateľný pohľad a charizma. Niektorí herci by proste nemuseli starnúť.

Leonardo DiCaprio 1997
Leonardo DiCaprio 1997
Samozrejme, že na Lea sa nemohlo zabudnúť. Nejednu ženskú dušu očaril najmä ako zaľúbený Jack v legendárnom Titanicu a veľmi radi sa do jeho modrých očí pozrieme aj dnes. Roky mu dopriali viac mužnosti, ktorá mu veľmi pristane.

Channing Tatum 2006
Channing Tatum 2006
Po roku 2000 sa na scéne objavilo viacero mladých fešákov, medzi ktorými nechýbal ani Channing Tatum. Jeho nezabudnuteľným tanečným kreáciám sa jednoducho nedalo odolať, pričom dnes ho žerieme v úlohe starostlivého manžela a otecka.

Príťažlivý David Beckham: Takto mu to seklo v priebehu rokov

Otvorte si našu galériu a pozrite sa na ďalších očarujúcich mužov, ktorí svojim šarmom ovládli jednotlivé roky v priebehu histórie.

Autor: Simi