Milovanie s novým partnerom je vždy plné očakávania a vzrušenia. Lenže sexuálna skúsenosť nemusí byť vždy príjemná. Našli sme piatich odvážnych mužov, ktorí sa s nami podelili o svoje najotrasnejšie zážitky počas sexu.

Doprajte si vitamín D – najlepšie formou slnečného žiarenia, ale ak ho nie je dostatok, tak aj v podobe výživových doplnkov. Prečo? Pretože vitamín D stimuluje u žien tvorbu estrogénu a u mužov tvorbu testosterónu. Tým u oboch pohlaví výrazne zvyšuje libido. Nie je to náhoda, že napríklad na dovolenke plnej slnka máte chuť na milovanie omnoho častejšie ako doma. Je v tom vitamín D!
Zdroj: Shutterstock

Následky na celý život

Róbert, 31 rokov: „Stalo sa to na internáte počas štúdia na vysokej škole. Bola to spolužiačka z vedľajšieho odboru, s ktorou sme po sebe dlhšie pokukovali. Keď mal môj kamarát narodky, pozval som ju na oslavu. Samozrejme, alkoholom sa to len tak hemžilo a my sme sa dobre pripití okolo polnoci vytratili na moju izbu. Okamžite sme sa na seba vrhli a stiahli zo seba šaty. Chcel som začať s orálnym sexom, preto som si ju položil na posteľ a zaboril hlavu medzi jej nohy. Lenže to som nevedel, že Klára bola enormne vzrušivá. Dosiahla orgazmus ledva som sa jej dotkol a svojimi kolenami mi uštedrila takú šupu do ľavého ramena, že mi ho vyhodila z ramenného puzdra. Bola to príšerná bolesť. Odvtedy mi rameno vždy vyskakuje a pri každom incidente s ramenom si spomeniem na môj nešťastný orálny sex.“