Vzťahy a sex Netradičné formy predohry? Muži ich milujú a vy si ich užijete! Sú to TIETO

milujúci sa pár
ZDROJ: hotlovecouple.com

Niekedy aj drobné zmeny vedia vo vzťahu zmeniť zásadné veci. Napríklad predohru. Treba priznať, že na začiatku je to vždy iskrivé, kráse a vzrušujúce. Časom sa však predohra preklápa do rutiny. No a práve to môžete zmeniť.

Nie je to len o tom, že zmeníte zaužívaný model správania. Pretože inovácia predohry sa veľmi rýchlo preklopí aj do inovácie ďalších milostných zážitkov. Možno to poznáte, aký štart, také pokračovanie.

Niekedy to môže trochu trvať, kým sa dopracujete k zrelej láske.
Zdroj: Shutterstock

Skúste to bez

Preskočiť predohru je niekedy tou najlepšiu predohrou. Pretože preskočiť čo vás nebaví je naozaj super. Je to ako mať zázračný ovládač, preskočiť v televízii nudnú reklamu a prejsť rovno na zaujímavý film. Nie vždy je to cesta, ale ak chcete niečo rýchle, sexy, instantné, aj s príchuťou tvrdosti, riešenie sa núka priam samo.

Zosilnite zmysly

Na predohre vás môže nudiť, že už to akosi s partnerom všetko poznáte. Dotyky, bozky, pohladenia. Lenže poznáte ich iba z jedného uhla pohľadu. Keď máte oči otvorené a ruky voľné. Skúste si to inak. Napríklad so šatkou cez oči alebo s putami na rukách zrazu budete vnímať každý dotyky úplne inak. Niektoré zmysly vynecháte, iné sa zosilnia. Paradoxne nemusíte robiť nič inak a všetko bude iné.

#WANDASK