Vzťahy a sex Nie, iba láska chlapom nestačí: Bohužiaľ, nezaobídu sa bez...

ZDROJ:

Povedať, že ho ľúbite, dokonca to aj cítiť a byť o tom presvedčená, je síce pekné, ale mnoho žien pohorelo na predstave, že mužom to bude stačiť. Láska je to najcennejšie, čo partnerovi môžete dať, ale musí byť aj patrične zaobalená do činov. Inak všetka láska vyjde na vnivoč.

Nie, iba láska chlapom nestačí: Bohužiaľ, nezaobídu sa bez...


Odmieta mať s vami sex? TOTO sú príčiny prečo, ktoré vám možno nenapadli!

Nie, iba láska chlapom nestačí: Bohužiaľ, nezaobídu sa bez...

Spoločné zážitky
Vôbec nehovoríme o sexe, ale o zážitkoch, ktoré sa odohrávajú aj inde ako za dverami spálne. Ide o zážitky zo spoločných záľub. Ak totiž máte partnera skutočne rada, tak niekde v hĺbke duše očakáva, že s ním skrátka prežijete jeho milované koníčky, dobrodružstvá, zážitky. A teraz ste možno pochopili, prečo najviac vydržia vzťahy, ktoré spájajú spoločné záľuby. Pretože hoci budete tvrdiť, že ho ľúbite, ak na všetky svoje radosti bude len sám a s kamarátmi, vaše slová nebudú mať pre neho veľkú hodnotu.

Vzrušte ho tak, aby nezabudol: Kam s jazykom na mužskom....

Spoločné jedlo
Toto je to, čo chlap potrebuje? Áno! Spoločné jedlo je tým, čo stmeľuje dvojicu. A pre muža je veľmi dôležité, aby nebol pri jedle sám. A nielen telesne, ale ani duchom. Poznáte tie rodiny, kde sa pravidelné pri jedle číta? To je dôsledok toho, že muž sa cíti sám. Potrebuje spoločnosť, deliť sa o chute, zážitky, výmeny viet a slov so svojou milovanou. Skutočnosť, že láska ide cez žalúdok je postavené na spoločnom jedení. A to aj v prípade, že ste nevarili vy.

Celotelový orgazmus nie je mýtus: TOTO je cesta!

Nie, iba láska chlapom nestačí: Bohužiaľ, nezaobídu sa bez...

Láskyplné pohladenie
Muž je síce mačo, alfa samec, hrdina, bojovník, ale pri láskyplnej žene odhodí brnenie aj hrošiu kožu a stáva sa naplno sám sebou. Vtedy hľadá kdesi v tej, čo tvrdí, že ho má najradšej na svete, náhradu matky. Čaká, že mu pofúkate bolesti, ktoré schytal v práci, od života, ktoré si jednoducho nemohol vylízať sám. Pre muža je láska aj to, že ako jediná na neho pozeráte ako na človeka, ktorý má svoje slabosti. Bez tohto vzájomného lízania rán to vo vzťahu nepôjde. Aj tí najväčší hrdinovia prahnú po tejto podobe ženskej lásky.

Vzrušte ho tak, že bude stonať blahom: 3 najcitlivejšie časti mužského tela sú...

Bez nadšenia
Muži sú často ako mali chlapci. Často úplne odletia z racionálnej roviny a podmaní si ich nadšenie. A to je presne ten moment, ktorý čakajú aj od milovanej ženy. Že uletí s nimi. Spontánne, bez otázok, bez odpovedí, že budete s ním skákať po posteli, vrieskať po byte, že prežijete chvíle, nad ktorým by iným zastal rozum, ak by sa na veci nepozreli optikou zamilovanosti. Ak má chlap svoje detské nadšenie zdieľať len sám, veľmi mu to po chuti nebude. Veď láska je pre neho aj o radosti a nadšení.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock

#WANDASK