Vzťahy a sex Nikdy to nebolo jednoduchšie: Túžite po viacnásobnom orgazme? Riaďte sa TÝMITO pravidlami!

Pravidelná súlož vás môže ochrániť aj pred rakovinou.
ZDROJ: istockphoto

Ak patríte medzi ženy, ktoré dokážu zažiť viac orgazmov za sebou, gratulujeme! Pretože pre väčšinu žien je to buď len mýtus alebo nedosiahnuteľná méta. Ak hľadáte tipy, ako zvýšiť svoje šance na prežívanie viacnásobného orgazmu, prinášame vám niekoľko užitočných rád.

Aký je váš ideálny partner podľa znamenia horoskopu?
Zdroj: iStock

Buďte v kontakte so svojimi emóciami a prežívaním

Najprv si musíte uvedomiť fakt, že schopnosť prežiť viacnásobný orgazmus zďaleka nie je iba technická záležitosť. Prvým krokom k dosiahnutiu cieľa je správne nastavenie myšlienok a emócií. Dôležité je veriť si, že ste schopná vyvrcholiť viacnásobne za sebou a nevzdávať to. Viacnásobné vyvrcholenie súvisí so schopnosťou uvoľniť sa. Ženy, ktoré tento pocit zažili vravia, že ideálny čas na to je počas dovolenky, víkendu alebo v situácii, ktorá si nepodáva ruku so stresom. Dôležité je nezameriavať sa na cieľ, ale užívať si celý proces. Vyhoďte si z hlavy slovko „musím“ a nahraďte ho slovkom „skúsim“.

sex
Zdroj: Shutterstock

Zošliapnite „nohu z plynu“

Pre dosiahnutie multiorgazmu je nevyhnutná spolupráca partnera. Dôležitým faktorom v tomto celom procese je totiž mužská výdrž. Viac času stráveného samotným sexom prináša viac vzrušenia a vyššiu šancu pre ženu vyvrcholiť. Kým mužovi stačí 3 až 7 minút, žena potrebuje 10, 20 a možno aj 30 minút. Samozrejme, tento tlak na muža môže „vyrobiť“ stres v jeho prežívaní, a preto ho upokojte, že časový rozdiel môžete preklenúť inými technikami alebo erotickými hračkami. Potrebujete len jeho spoluprácu a ochotu spolupodieľať sa na spomalení celého milostného procesu.

Láska
Zdroj: Shutterstock

Nezabúdajte na sebavedomie

Sebavedomie je základná ingrediencia viacnásobného orgazmu. Skúsenosti vravia, že žena s nízkym sebavedomím môže na multiorgazmus zabudnúť. Môžete mať v posteli toho najvýkonnejšieho partnera, no bez vlastného sebavedomia to nedáte. Ak sa budete hanbiť za vlastné telo, ak sa neuvoľníte, lebo ste plná stresu, ak si nebudete veriť, ak budete pochybovať o partnerovi, váš negatívny pohľad zastrie všetky pozitíva, ktoré sex prináša. Preto ešte skôr, než začnete trénovať multiorgazmus, popracujte na svojom egu.

Close up shot of woman on top of man lying in bed. Young couple having sex in bedroom.
Zdroj: iStockphoto

Nehanbite sa viesť jeho ruku po svojom tele

Ukážte mu ako presne chcete, aby sa vás dotýkal a potom ho nechajte vaše telo preskúmať. Zahoďte zábrany a buďte aktívna. Ženy, ktoré majú s týmto typom orgazmu skúsenosti vravia, že im pomáha kombinácia orálneho sexu s dráždením prstami nielen vo vnútri vagíny, ale najmä s dráždením klitorisu. Vnímajte to ako súčasť predohry, ktorá je alfou-omegou sexuálneho spojenia.

Close-up portrait of beautiful sensual young couple hugging while lying on bed and looking at each other
Zdroj: iStockphoto

Dôležité je dýchanie

Po prvom vyvrcholení si dajte krátku pauzu a vydýchajte sa. Ďalší orgazmus môže totiž prísť podstatne rýchlejšie ako prvý. Zamerajte sa preto na dýchanie, malo by byť stabilné, hlboké, nie plytké ani nie rýchle. Takto si viac vychutnáte rozkoš.

Shot of an affectionate young couple sharing a kiss in bed
Zdroj: iStockphoto

Základom sú pevné svaly panvového dna

Neexistuje jednoznačná rada, ktorá by všetky ženy doviedla k viacnásobnej rozkoši, ale existujú polohy a techniky, pri ktorých je to podstatne jednoduchšie. Základom viacnásobného orgazmu sú silné svaly panvového dna, ktoré môžete spevniť Kegelovými cvikmi. Obklopujú pošvu, ich posilňovanie vedie k lepšiemu prekrveniu a umožňuje zažiť hlbší pocit radosti a rozkoše so sériou opakovaní. Čo sa týka polôh, je to individuálne. Väčšina žien sa však zhoduje na tom, že multiorgazmus je dosiahnuteľný skôr v polohe, keď sú hore ženy a majú možnosť kontrolovať priebeh styku, jeho intenzitu či hĺbku vniknutia.

#WANDASK