Vzťahy a sex Omrzel vás sex doma? Skúste ho počas korony v lese: Uff, toto váš zaručene rozpáli!

Počas milovanie sme si hovorili manželské sľuby.
Zdroj: Shutterstock

Báť sa ich nemusíte

Zvierat sa nebojte, pretože sú plaché. Keď budete pri milovaní vydávať zvuky, odplašíte ich do bezpečnej vzdialenosti. Horšie je to s ich zvukovými prejavmi. Môžu vás rozptyľovať, lebo ďatľovi nevysvetlíte, že sa potrebujete sústrediť na orgazmus.

Kedy a kde?

Dôležitý je čas, ktorý si zvolíte na intímne záležitosti. Zvážte, či pôjdete neskoro večer, čo má výhodu, že v lese už nikoho nestretnete, no prichádzajúca tma môže vo vás spustiť pocity úzkosti a strachu. Ak to risknete cez deň, zvýšite riziko nechcenej „návštevy“, ale možno práve to bude to pravé orechové, čo vás poriadne nakopne.

Pozornosť venujte i tomu, či v blízkosti vášho hniezdočka náhodou nie je detský tábor, turistická cesta alebo statok. Nevyberajte si ani miesta v chránenej oblasti či v úplne neznámom lese, z ktorého potom netrafíte do civilizácie. Vhodné je vziať si z domu aspoň deku, pretože ak si to rozdáte priamo na zelenej lúke, riskujete, že si ľahnete na mravenisko, budú vás tlačiť ostré kamienky, pichať steblá trávy, či nedajbože priľahnete hada.

#WANDASK