Vzťahy a sex Omrzel vás sex doma? Skúste ho počas korony v lese: Uff, toto váš zaručene rozpáli!

sex v lese
ZDROJ: Shutterstock

Žijeme v dobe, v ktorej nám ostali už len dve bezpečné miesta - vlastný domov alebo les. Ak netrávime čas čítaním či pozeraním telky, v súčasnosti sa bezpečne môžeme pohybovať iba v prírode. Ak vás omrzel sex v spálni a radi by ste si ho ozvláštnili novým prostredím, navrhujeme vyskúšať to v lese. V ňom sa to dá aj bez rúšok. Pokiaľ sa pre túto eventualitu rozhodnete, predsa len existuje pár rizík, ktoré vám pri sexe v lese hrozia.

beautiful couple close-angle pose for the camera
Zdroj: iStockphoto

V lese nie ste nikdy sami

Najprv musíte prijať myšlienku, že v lese nikdy nie ste sami. Napriek tomu, že si vyhliadnete osamelé miesto, kde ľudská noha bežne nevstúpi, ani vtedy nie ste naozaj sami. Ak odhliadneme od toho, že v súčasnosti je v lese oveľa väčší ruch než kedykoľvek predtým, les je prostredie, v ktorom to žije.

Je plný hmyzu, zvierat či vtákov, a nie vždy je to príjemné. Najhoršie je, keď si okrem sexuálneho zážitku domov prinesiete kliešťa, štípance od mravcov, komárov či včiel. A nezaostávajú ani rastliny, pretože ľahnúť si do bodliakov alebo žihľavy tiež nie je med lízať. Preto dbajte na výber miesta, ktoré použijete na sexuálne radovánky.

#WANDASK