Dobrý a fungujúci vzťah si vyžaduje neustále zveľaďovanie, pretože v priebehu času sa mení spolu s vami. Jedným z najosvedčenejších liekov na zdravý vzťah je úprimná komunikácia. Práve vďaka nej bude vaša láska taká, aká má byť.

Pár trikov ako upevniť váš vzťah?
Jedným z najosvedčenejších liekov na zdravý vzťah je úprimná komunikácia. Práve vďaka nej bude vaša láska taká, aká má byť.

Preto sa nebojte a povedzte partnerovi pravdu. Na čo sa vykrúcať, ak niečo chcete, povedzte to. Ak si plánujete spoločný program, povedzte čo by ste rada robila. Možno bude po vašom, možno sa dohodnete na kompromise, ale aspoň nestráviť nudný večer činnosťou ktorá je vám „proti srsti“ len preto, že ste z lenivosti povedali že vám to je jedno.

Pochváľte ho
Iste poznáte slabiny i silné stránky svojej polovičky. Slabosti mu pomáhajte prekonať a klady na ňom rozhodne pochváľte. Dajte mu vedieť, že za ním stojíte, že viete a veríte, že uspeje v novej práci, či pri športe. Muži milujú lichôtky a najviac tie, ktoré vyzdvihujú ich schopnosti.

Povedzte na rovinu čo vás hnevá. Chodiť okolo neho so zachmúrenou tvárou a a v hrobovom tichu nepomôže. Musíte sa vyjadriť, čo zlé spravil, pretože problémy sa musia riešiť. Inak sa čoskoro ocitnete v slepej uličke a vzťah už nič nezachráni.

Milujem a neznášam
Rovnako buďte úprimná a v tom, čo sa vám páči. Hlavne v sexe. Zverte sa mu úprimne, ktoré techniky sú pre vás naj, čo by ste chceli vyskúšať a čo naopak neznášate. Ušetríte tým sebe a hlavne jemu mnoho starostí.

Nezabúdajte na slovíčko „prepáč“. Priznajte si chybu a ospravedlňte sa za ňu. Pre dospelého človeka by to nemal byť problém. Rovnako by sa  mal správať ja partner. Ak budete neustále na svojom vzťahu pracovať a budete k sebe otvorení, čakajú vás nádherné spoločné roky.