Vzťahy a sex Poriadne horúce! TOTO sú spovede skutočných ľudí: Fúha, podelili sa o svoje sexuálne denníky…

 Super prevencia je pravidelný sex. Je to cvičenie a rozkoš v jednom. Sťahy maternice počas orgazmu a nasledujúce uvoľnenie celého tela spôsobia, že budete lepšie odolávať zlej nálade aj bolestiam, „keď to príde“.
ZDROJ: Profimedia.sk

Nedávno sme prežili obdobie, kedy ľudia po celom svete v záujme eliminácie nákazy novým koronavírusom niekoľko týždňov, ba mesiacov nevychádzali z domovov. Nechodili do práce, na prechádzky, nestretávali sa so známymi. Mnohí prežili karanténne obdobie v úplnej izolácii, čo sa odzrkadlilo na niektorých zaujímavých faktoch. Napríklad v USA spoločnosti vysielajúce pornografické filmy oznámili 64 % nárast odberateľov. Mobilné erotické aplikácie si predplatilo o 50 % viac ľudí ako pred krízou. Obchodníci predávajúci sexuálne pomôcky zaznamenali absolútny boom v predaji vibrátorov a rôznych sexuálnych hračiek. Oproti rovnakému obdobiu minulého roka ohlásili nárast predaja o 185 %. Keďže mnohé páry žijúce na diaľku sa nestretli aj niekoľko mesiacov, podelili sa s nami o svoje skúsenosti, ktoré zažili sami a v karanténe.

Bojuje proti chrípke a nachladnutiu
=
Zdroj: Profimedia.sk

Alex (29), Taliansko: Žije s priateľkou, v karanténe spolu strávili 3 mesiace 

S mojou partnerkou sme boli v karanténe skoro tri mesiace. Žijeme v jednej domácnosti, ale väčšinou sa míňame, pretože ja pracujem na zmeny. Neboli sme zvyknutí tráviť spolu toľko času ako počas karantény. Ani jeden z nás nechodil do práce, a preto sme si museli na seba zvyknúť. Sme spolu päť rokov, pričom náš občasný sexuálny život sa stal rutinou. 

Keď sme museli zostať doma, vrhli sme sa teda bezhlavo do denného sexovania. Spočiatku to bolo vzrušujúce. Robili sme to v celom byte a na miestach, na ktorých nás to dovtedy ani len nenapadlo. Po pár týždňoch sme však vrátili k našim starým vzorcom. Ku koncu karanténneho obdobia sme nemali sex aj niekoľko týždňov a sme s tým v pohode. 

Zistil som, že moja sexuálna túžba sa mení z týždňa na týždeň. Jeden týždeň som super nadržaný, no budúci týždeň by ste zo mňa nevydolovali ani jednu spermiu. Karanténne obdobie nás napriek tomu zblížilo. Spoločne sme si varili, pozerali filmy na Netflixe, viac sme komunikovali. Dokonca sme sa rozprávali aj o našej budúcnosti. Čo sa týka sexu, pochopili sme, že menej je niekedy viac. Že nie je dôležité ako často, ale aký kvalitný sex máte.

#WANDASK