Fotostory POZOR! Ak vám chlap urobí vo vzťahu jednu z týchto 7 vecí, okamžite ho pusťte k vode!

partneri
ZDROJ: Shutterstock

Dajte si pozor na to, s kým randíte, či s kým dokonca už aj žijete. Aj keď nám v tomto článku nejde o súdenie človeka iba na základe nejakých nejasných signálov, no napriek tomu existujú tipy a overené rady, ktorých je dobré držať sa. Minimálne preto, aby ste boli spokojná a nežila svoj drahocenný život s niekým, kto si vás ani nezaslúži a neváži si vás.

POZOR! Ak vám chlap urobí vo vzťahu jednu z týchto 7 vecí, okamžite ho pusťte k vode!

Keď hovoríme o „dobrých" mužoch, nechceme nikoho zaškatuľkovať, a ani uraziť. Nemáme predsa patent na to, ako by mal taký dobrý muž vyzerať. ALE vieme, ako by sa mal a mohol správať, minimálne tak, aby to bolo prospešné i pre váš vzťah či vzájomné spolužitie.

 

Človek tieto vlastnosti buď má alebo nemá a správa sa podľa nich. Na základe toho sme spísali 8 vecí, ktoré vo svojom vzťahu v súvislosti s vaším mužom či priateľom mať rozhodne nechcete:

1. Ak sa cítite neisto
Neistota vo vzťahu môže vzniknúť z viacerých dôvodov - nevyriešené vnútorné konflikty alebo vonkajšie, podľa toho, ako sa cíti a správa váš partner. Avšak jeho úmysly by mali byť dobré pre váš vzťah, čiže aj keď sa cítite neisto, nemal by vo vás tú neistotu ešte viac stupňovať.

Najdôležitejšie je, aby vám ukázal, že je ochotný dať dám priestor na to, aby ste si v pokoji sadli a dali dokopy vlastné myšlienky. Prípadne dali za a proti a rozhodli sa, či chcete pokračovať v tomto vzťahu alebo nie. Nebude na vás však tlačiť! V opačnom prípade to radšej ukončte, pretože takáto netrpezlivosť môže viesť až k agresivite!