Nepotrebujú na to žiadne drahé špionážne systémy. Stačí im internet a trochu času. Existujú totiž znamenia, ktoré majú v krvi vpísanú špionáž. Možno nedostali príležitosť uplatnenia v tajných službách, ale svoje zdatnosti dokonale využijú pred každým rande.

Špióni podľa znamenia.
Špióni podľa znamenia.
Zdroj: iStockphoto

Na rande s vami prídu dokonale pripravení. Niečo medzi pohovorom a skúškou do školy. Vedeli by odpovedať kde radi dovolenkujete, možno kde bývate, čo radi robíte. Ako je to možné? Používajú síce dostupné zdroje, ale inak ako ostatní. Podstatne precíznejšie.

Špióni v akcii

Kto to už nespravil? Pred tým, ako sa s niekým stretnete, tak si ho pozriete na Googli alebo sociálnych sieťach. Chcete vedieť viac o človeku, s ktorým sa máte stretnúť. Taký zlatý štandard, ktorý doba umožňuje. Sú však znamenia, ktoré idú ďalej. Prelustrujú internet do špiku kostí, prehľadávajú databázy, fotografie, dokonca si vedia podľa mena a mesta zistiť priezvisko ako ho nepoznajú. Vyhľadávajú podľa čísel. Skrátka zistia aj obrat vašej firmy, ak podnikáte. Prakticky im o sebe nemusíte toho veľa hovoriť. Pripomenú vám aj to, na čo ste už zabudli. V galérii sme ich odhalili tentokrát my.