Vzťahy a sex Už ste ich vyskúšali? TOTO je 8 bozkávacích hier, ktoré okorenia vašu predohru!

bozk
ZDROJ: Shutterstock

Radi sa bozkávate? Máme pre vás pár hier, ktoré ozvláštnia váš intímny život. Nasledujúce bozkávacie hry môžu slúžiť ako horúca a sladká predohra, prvý krok k vášnivému milovaniu alebo návrh ako stráviť príjemné chvíle v teple domova.

bozk
Zdroj: Shutterstock

Bozky z filmov

Ste fanúšikmi filmov? Máme pre vás hru, ktorá vás určite pobaví. Pozrite si najkrajšie filmové bozky, naštudujte si ako pri nich herci stáli a ako bozky prebiehali. Dohodnite sa s partnerom, že každý si naštuduje 5-6 filmových bozkov. Potom si postavíte alebo posadíte partnera do polohy, ktorú potrebujete a začnete ho bozkávať ako vo filme. Jeho úlohou bude uhádnuť, z ktorého filmu to bolo. Potom sa vymeníte a hádate vy.

So šatkou cez oči

Stále iba spoznávate preferencie bozkávania svojho partnera? Použite k tomu šatku, ktorou mu prekryjete oči. Potom k nemu potichu pristúpte a skúšajte ho bozkávať rôznymi spôsobmi. Jeho úlohou bude ten ktorý bozk ohodnotiť na škále 1 až 5 alebo 1 až 10. Zároveň sa tým dozviete, ako sa mu to páči či nepáči.

So šatkou cez oči 2

Vyšším levelom je, že partnerovi znovu previažete šatku cez oči, ale tentokrát bude stáť pred vami celý nahý a vy ho prekvapíte vždy bozkom na inú časť tela. Opäť vám môže vyjadriť na stupnici svoje nadšenie bozkom alebo sa dohodnete, že si dopredu tipne, kam ho pobozkáte a po bozku si skonfrontujete, či správne hádal. Nezabudnite sa potom vymeniť!

Zostať čo najdlhšie v pokoji

Perfektnou hrou na bozkávanie je tá, že si partnera položíte nahého na posteľ a odštartujete bozkávaciu púť od prstov na nohách. Postupne sa pomaly presúvate vždy vyššie a vyššie, pričom vaším cieľom je vzbudiť u partnera pocit šteklenia alebo vzrušenia. Nahý partner sa musí snažiť nehýbať. Ide o to, ako vysoko sa dostanete. Potom si vymeňte úlohy. Kto sa ako prvý priblíži k temenu hlavy, vyhráva a môže požiadať o splnenie nejakého sexuálneho sna.

#WANDASK