Prvý týždeň nového roku nie je len obdobím bilancovania, ale aj obdobím predsavzatí a výziev. Keďže koniec pandémie je stále v nedohľadne, máme pre vás sedem najlepších sexuálnych pozícií pre rok 2021, na ktoré sa môžete tešiť. Nech sú pre vás výzvou, ktorú určite vyskúšate. Takže dole rúško a šup na vec!

Nemusíte čakať kým sa zotmie.
Zdroj: Shutterstock

Poloha 69 trochu inak

Pri „šesťdesiatdeviatke“ si orálny sex vychutnávajú obaja partneri naraz, čo je nepochybne veľmi vzrušujúce. Je skvelou milostnou predohrou, ktorá môže neraz skončiť spoločným orgazmom. Inovovanou 69-kou je poloha, pri ktorej si váš partner sadne na posteľ tak, že sa oprie chrbtom o jej čelo a vy sa postavíte k nemu otočená zadočkom. Hlavou sa zohnete k jeho penisu a pred ním sa naplno otvorí váš otvor lásky.  

Dobrú chuť!

Rok 2021 sa nesie v znamení gurmánstva, a to akéhokoľvek. Preto najlepšie urobíte, keď spojíte gastronomické chute s tými sexuálnymi. Prineste do spálne jedlo podľa ľubovôle, resp. vzájomnej dohody a spoznajte ako chutí stolovanie z nahého tela. Hra s jedlom môže byť skvelým spôsobom, ako sa dozvedieť viac o erotogénnych zónach vašich i vášho partnera.

Jazda na saniach

Keďže máme január, no snehu nikde, sánkovačku si môžeme pripomenúť aspoň skvelou polohou. Váš partner si ľahne na chrbát a vy sa na neho posadíte, ako keby ste si sadali do saní. Uvidíte, že to bude najvzrušujúcejšia jazda tohto roka.