Tak ako v iných oblastiach, aj v sexe sme neraz zahltení skreslenými informáciami, po čom muži a ženy naozaj túžia. Tvrdenie, že ženy najviac túžia po veľkých penisoch je rovnaká blbosť ako to, že mužov najviac priťahujú ženy s obrovskými umelými prsiami. Po čom naozaj v sexe túžime je neraz oveľa prozaickejšie a jednoduchšie. Zoznámte sa s reálnymi túžbami, ktoré v sexe dominujú u žien.

Niekedy sa jednoducho nedá odolať.
Zdroj: shutterstock

Čas a pozornosť

Niektorí muži si myslia, že čím skôr sa prepracujú k samotnému sexu, tým vzrušenejšie sú aj ich partnerky. Lenže opak je pravdou. Ženy v prvom rade ocenia, keď im partneri venujú dostatok času a pozornosti. Keď nezanedbávajú predohru, keď sa najprv venujú celému ich telu. Keďže ženám trvá trošku dlhšie, kým dosiahnu orgazmus, niet nad trpezlivého partnera.

Nesebeckosť

Žena túži po partnerovi, ktorý kladie jej potreby na prvé miesto a jej potešenie je pre neho prioritou. To ženu vzrušuje. Ak vie, že má vedľa seba nesebeckého muža, ktorý dokáže na určitý čas odložiť svoje túžby a urobí všetko preto, aby rozpálil svoju partnerku.