Vzťahy a sex TOTO sú tie najkrajšie erotické hry s kostýmom: Určite ich skúste, zmenia váš sex na nepoznanie!

ZDROJ:

Ozvláštnite si erotiku a na chvíľku zabudnite na to, že len nahota môže byť vzrušujúca. Aj na sexuálne hry sa dá pekne obliecť. Možno ešte krajšie, ako do divadla. Vianočný večierok tak môžete odpáliť priamo vo vašej spálni.

TOTO sú tie najkrajšie erotické hry s kostýmom: Určite ich skúste, zmenia váš sex na nepoznanie!


Žiadny sex a nahota pred kamerou: Prečo Emma Watson odmietla hrať vo filme 50 odtieňov sivej?

TOTO sú tie najkrajšie erotické hry s kostýmom: Určite ich skúste, zmenia váš sex na nepoznanie!

Spravte si domáci ples
Kvôli firemným večierkom sa mnoho žien vyberie ku kaderníkovi, kúpi si nové šaty alebo aspoň nový parfum. Takáto kráska sa však žiada aj partnerovi, s ktorým žijete v jednej domácnosti. Veď aj jeho ste spoznali na ulici, uchvátili ste ho, keď ste nemali len tepláky a on by si vás zasa rád pozrel krásnu. Tu je možnosť vyraziť si spoločne na zábavu, večierok, alebo sa pekne obliecť iba jeden pre druhého. Aj takáto slávnostná atmosféra bude mať erotickú iskru a rozhodne patrí k príjemnej romantickej večeri.

Erotická poviedka: Oprel ma o stenu a na nič sa nepýtal!

Veci, ktoré nesklamú
Ak chcete kostým zvodnej ženy vymeniť za niečo viac erotické a vytiahnuť ženské zbrane v plnej paráde, tak majte pripravenú trojkombináciu, čipka, podväzky a vysoké podpätky. Je zbytočné sa zaoberať tým, prečo práve takéto niečo dokáže muža vzrušiť na počkanie, ale jednoducho to funguje. Tak ako krátke sukne, hlboké výstrihy a sexy negližé. Takýto kostýmček môžete využiť aj počas večera alebo prechádzky, keď partnerovi naznačíte, že sa má aj pod šatami na čo tešiť.

Zvodná šelma
Niekedy nemusíte nič tajiť a môžete si vytvoriť svoj vlastný príbeh. Zvodnej upratovačky, čo pred Vianocami vyčistí pracovnú dosku v kuchyni v intímnom oblečení. Prípadne môžete partnera počkať v erotickej bielizni s jediným cieľom, užiť si vášnivé chvíle. Sekretárky, sestričky, asistentky, slúžtičky, možností je viac ako dosť a váš príbeh Vianoc môže mať tento rok úplne iné grády.

TOTO je 7 sexuálnych pozícií, ktoré vám prinesú vzrušenie, po akom ste vždy túžili

Kostýmy pre odvážnych
Ak fandíte aj drsnejšiemu sexu, tak sa môžete od konvenčných nástrojov erotiky posunúť ešte ďalej. Nebudú to už len samodržky, ale kompletná premena. Muž sa môže objaviť ako váš otrok v latexovom obleku. Necháte sa inšpirovať análnym kolíčkom, ktorý vám pridá chvostík mačičky, čí líšky? Ani náhubok nepatrí k niečomu neobvyklému. Ide síce o tajnú komnatu erotiky, ktorou sa dvojice nezvyknú chváliť pri otázke, ako prežili sviatky, ale rozhodne stojí za skusy.

Erotická poviedka: Nečakaná trojka v učiteľskom kabinete

Nechajte si oblečenie počas milovania
Spodná bielizeň určená na erotické hry a rovnako aj mnohé kostýmy predurčené na erotické hry, sa vyznačujú strihmi, ktoré umožňujú prežiť milovanie aj bez toho, aby ste sa úplne vyzliekli. Skúste to. Je to nový zážitok, keď to nie je len pokožka na pokožku, ale zrazu vás hladí aj tkanina, prípade vaše telo priamo stimuluje. Budete sa chcieť na milovanie možno častejšie obliekať, ako vyzliekať.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock

#WANDASK