Uviazli ste v rámci sexu v stereotype? Máte pocit, že váš milostný život je nudný, no bojíte sa ho niečím okoreniť? Dokonca ste si pozreli Päťdesiat odtieňov sivej, no napriek tomu tápete? Máme pre vás niekoľko zaujímavých a nevšedných tipov ako sa rozhýbať a vniesť do svojho intímneho života nový svieži vietor.

Krvný tlak stúpa pri sexe mužom aj ženám, ale infarkt obyčajne dostanú len muži. Prečo je to tak? Pri sexe stúpa krvný tlak mužom oveľa viac ako ich polovičkám. Ak máte vysoký tlak, sexu sa nemusíte vzdať, ale pudové rýchlovky musíte zameniť za nežné milovanie. Pri nich tlak síce stúpne tiež, ale nie až tak rýchlo a vysoko. 
Zdroj: Shutterstock

Skúste to pred veľkým zrkadlom

Keď sa najbližšie s partnerom rozhodnete pre sexuálne „hrátky“, pošepkajte mu do ucha, že by ste to mohli vyskúšať pred zrkadlom. Môže vám totiž poslúžiť aj na niečo iné ako len na kontrolu účesu... Pohľad do zrkadla počas sexu má neuveriteľné účinky. Budete sa dívať, ako si to partner užíva a vidieť telá z viacerých uhlov počas sexu, a to určite vnesie do vášho intímneho života nový rozmer.

Nebojte sa „mrazu“

Viete, ktorá sexuálna hračka je úplne najlacnejšia? Kocka ľadu! Ak ste doposiaľ nepoužívali žiadnu erotickú hračku, na úvod je kocka ľadu ideálna. Nebojte sa aplikovať do vášho erotického života nejakú zmenu. Kocka ľadu, ktorou budete prechádzať po partnerovom tele mu poskytne úplne nové vnemy a „mrazivo“ príjemný pocit.