Vedeli ste, že každá z ôsmych fáz Mesiaca v sebe ukrýva špecifickú energiu, ktorá sa prejavuje aj vo vašom vzťahovom živote? Lunárna energia má zásadný vplyv na milostný život a náladu, čo ovplyvňuje správanie aj vzťahy. Pochopením energie, špecifickej pre každú fázu Mesiaca získate lepšie vedomosti o tom, ako ich využiť, aby ste mali čo najlepší milostný život.

Fázy mesiaca
Zdroj: Pixabay

1. fáza: Nov

Nov je prvá fáza Mesiaca, pri ktorej sa Mesiac nachádza medzi Slnkom a Zemou. Keďže počas tejto fázy je Slnkom osvetlená len odvrátená strana Mesiaca, znamená to, že počas novu ho zo Zeme vôbec nevidieť. Táto fáza zodpovedá rastu a novým začiatkom. Ide o obdobie, kedy je vhodné začínať niečo nové.

Z temnoty Mesiac začne pomaly pribúdať, a preto ak sa chystáte spraviť zásadný krok, je na to skvelá príležitosť. Na nový vzťah, na čokoľvek nové vo vzťahu, čo osvieži váš intímny život. Nov môže priniesť lepšie výsledky pre tých, ktorí sa snažia o potomstvo. Je to najvhodnejšie obdobie, ak chcete niekomu vyznať lásku, pretože počas novu máme sklony jednať oveľa viac intuitívne a hovoriť úprimnejšie o svojich citoch.