Ak hovoríme o erotogénnych zónach, najčastejšie máme na mysli prsia, zadok a genitálie. Lenže zoznam častí tela, ktoré nám dokážu ponúknuť rozkoš je oveľa širší. Erotogénne zóny s nadbytkom nervových zakončení môžete nájsť na tele takmer všade. Odborníci dokonca tvrdia, že erotogénnou zónou môže byť čokoľvek! Preto je dôležitá komunikácia medzi partnermi, ktorí sa navzájom informujú, ktoré časti tela na sebe vnímajú ako citlivé a ktoré im prinášajú rozkoš.

Meňte typy bozkov - najprv jemne na pery, potom ho pohryzte, potom mu vtiahnite spodnú peru a trochu aj lížte. Ale nezabudnite sledovať, ako reaguje a či sa mu to páči.
Zdroj: Shutterstock

Pery
Pery väčšinou používame, aby sme nimi stimulovali partnerove erotogénne zóny a zabúdame na nich ako na orgán, ktorý si zaslúži osobitný prístup. A pritom sú jednou z najcitlivejších častí tela, v ktorej je takmer milión nervových zakončení. Perami bozkávame, jemne hryzieme, cmúľame, vyvíjame nimi rôzne aktivity. Skúste to nachvíľu otočiť, zatvorte oči a vyzvite partnera, aby sa vašich pier dotýkal jednotlivými časťami svojho tela, bez toho, aby ste vedeli, ktorá to bude.