Tak ako snívajú chlapi o modelkách či záchranárkach, rovnako snívajú ženy, len v opačnom garde. Áno, aj ženy majú sexuálne predstavy o iných mužoch. V drvivej väčšine to partnerský vzťah neohrozuje, pretože predmetom ich túžob nemusí byť nevyhnutne konkrétna osoba, ale skôr typ muža, ktorý reprezentuje určité aspekty mužskej osobnosti. Psychológovia vravia, že splnenie fantázií ženy je najlepším kľúčom k jej duši. Tieto fantázie ju však nemusíte nechať prežívať s niekým iným. Môžete ich prežívať spoločne.

Sexi
Zdroj: Shutterstock

Murári a remeselníci
Tento typ chlapa je pre ženy atraktívny, pretože predstavuje niekoho, kto dokáže vytvoriť a postaviť nové veci či opraviť pokazené. Tento muž dokáže vdýchnuť život niečomu, na čo si iní netrúfajú. Navyše, ide o prototyp chlapa s „tehličkami" na bruchu, s montérkami spustenými na „pol žrde" a potom stekajúcim po vypracovanom hrudníku.

 

Rada pre chlapov: Keď niečo potrebujete opraviť, nevolajte údržbára. Vytiahnite kladivo a súpravu náradia, oblečte si len tak ledabolo montérky a sledujte po očku, čo na to vaša polovička. Aj keď nakoniec nič neopravíte, ako predohra to môže poslúžiť na výbornú.