Wow, Jessica Biel presne vie, čo robí! Pozrite sa, ako precvičuje zadoček...

Wow, Jessica Biel presne vie, čo robí! Pozrite sa, ako precvičuje zadoček...
Tréning nôh býva sám o sebe vždy náročný, ale cviky, určené špeciálne na zadok, môžu byť ešte väčším zabijakom. Vynikajúca herečka a manželka Justina Timberlakea by o tom vedela rozprávať svoje. Veď, sám jej osobný tréner, Ben Bruno, povedal: „Čudujem sa, že ma ešte nevyhodila."

Získajte sexy postavu Emily Blunt: TAKTO cvičí superhrdinka!

Zadok ako skala
Spomínaný tréner Jessicy Biel uverejnil na svojom instagramovom profile video, kde herečka prevádza tzv. korčuliarske drepy. Zostavil ich do originálnej kombinácie, pri ktorej sa aj on chytá za hlavu. Je totiž natoľko intenzívna, že zadok pri nej doslova horí. Video uverejnil s textom: „Chcete vidieť niečo bláznivé? Jessica Biel prevádza korčuliarske drepy s 8-sekundovou výdržou v šiestich opakovaniach. Je to úplne na hlavu. A vedzte, že sme to nenatočili iba takto jednorazovo pre video. Bola to už jej tretia séria a je to jej pravidelný tréning sedacích svalov. Fakt podivuhodné, že ma ešte nevyhodila."Aby vám bol cvik úplne jasný, ide o to, že Jessica klesá pri prevádzaní drepu dole po dobu ôsmich sekúnd. To je teda sakra ťažké, takže niet divu, že takýchto opakovaní bohato stačí šesť. Samozrejme, na každú stranu, aby jej zadoček bol krásne vyšportovaný z oboch strán.Zazračný tréning J.Lo pred letom! Neskutočne vám vyformuje postavu

Jessicine ocenenie
Aj instagramový profil Jessicy Biel bol venovaný reakcii na Benove video. „Si prepustený," komentovala Benov post. Video však zároveň zdieľala, takže jej osobný tréner pravdepodobne o svoju prácu zatiaľ neprišiel. Jej komentár pokračoval: „Nikdy som nestretla nikoho, kto by počítal pomalšie, ako môj tréner." Jej snaha je ale určite ocenená. Nielenže ju zbožňuje jej slávny manžel, obdivujeme ju všetci. Mama 4-ročného synčeka Silas vyzerá skrátka neuveriteľne sexi.

Pevné paže bez činiek! Jednoduché cvičenie, ktoré zvládne každá...

Ak teda ešte stále váhate, či sa oplatí cvičiť, tu máte odpoveď. Každá snaha vie byť ocenená, musíte ju iba nasmerovať tým správnym spôsobom. Takže šup šup do tepláčikov a hor sa na originálne drepy á la Ben Bruno & Jessica Biel. Váš zadoček sa vám poďakuje!

Autor: Lexy
Zdroj foto: Instagram.com/jessicabiel


Super TEST! Z čoho máte úplne najväčší strach?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac