Kate Middleton ho pred nami úplne schovala a skoro sme ho prehliadli! Trúfli by ste si aj vy?

Kate Middleton ho pred nami úplne schovala a skoro sme ho prehliadli! Trúfli by ste si aj vy?
Vojvodkyňa Kate Middleton sa vyznačuje jednoduchou krásou, ktorú podčiarkuje jej jemnosť. Predsa len, je v postavení, v ktorom si veľmi nemôže dovoliť vyskakovať, no to nie je ani jej cieľom! Napríklad, na svetoznámej udalosti Royal Ascot, sa naposledy objavila v jemnučkých svetlomodrých šatách s čipkou značky Elie Saab, vytvorených na mieru priamo pre ňu samotnú. Tie, samozrejme, dokonale ladili s jej veľkým klobúkom, pod ktorým ukrývala, a teraz POZOR - mimoriadne krásne a na prvý pohľad komplikované „updo", ktoré sa hodí doslova k akejkoľvek príležitosti! Rozhodne sa však nebojte komplikovanosti, akou na vás tento účes pôsobí. Je možné spraviť si ho jednoduchším spôsobom a na rôzne príležitosti - decentne na večierok, do práce, či dokonca aj na bežné nosenie. Tak neváhajte, pretože v našej galérii pod článkom nájdete úplne jednoduché návody, ako na to!

Nepridávajte si roky zlým účesom! 9 vlasových omylov, ktoré pridávajú na veku!

Kate občas svoje vlasy schováva za klobúky či šatky, čo je veľká škoda. Pretože i v tomto konkrétnom prípade sme skoro prehliadli jeden z najkrajších účesov, aký doteraz mala. Otvorte si našu galériu pod článkom alebo zhliadnite video, podľa ktorého sa zaručene naučíte, ako si takéto „updo" ľahko a rýchlo urobiť...

Nebojte sa experimentovať: 30 tipov na letné nechty, ktoré musíte vyskúšať!

Autor: Alex
Zdroj foto: Shutterstock, Gettyimages
Zdroj video: Youtube


Galéria

Kate Middleton ho pred nami úplne schovala a skoro sme ho prehliadli! Trúfli by ste si aj vy?Kate Middleton ho pred nami úplne schovala a skoro sme ho prehliadli! Trúfli by ste si aj vy?Kate Middleton ho pred nami úplne schovala a skoro sme ho prehliadli! Trúfli by ste si aj vy?+9Kate Middleton ho pred nami úplne schovala a skoro sme ho prehliadli! Trúfli by ste si aj vy?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac