WOW! Tá naozaj vie, ako na to! Chcete mať telo ako Zoë Kravitz? Zvládnete to aj bez trénera!

WOW! Tá naozaj vie, ako na to! Chcete mať telo ako Zoë Kravitz? Zvládnete to aj bez trénera!
S rodičmi, ako má ona, nemôže byť nepekná. Silný genetický základ však ešte nezaručuje, že jej telo bude navždy, ako lusk. Toho si je 30-ročná Zoe plne vedomá. Vie čo chce, vie čo môže a nepotrebuje na to žiadnych veľkých odborníkov. Svoje stravovacie zvyklosti i tréningový plán má pod kontrolou ona sama. A preto to môžete zvládnuť i vy!

Z paláca prišla ŠOKUJÚCA novinka! Princ Charles vraj nie je Harryho skutočný otec? Harry je z toho...

Vegánka s príležitostnou konzumáciou mäsa
Jej telo bolo vždy vystavované na oko verejnosti. Predtým modelka, v súčasnosti herečka vie, že štíhla postava a pevné zdravie nie sú len tak zadarmo, drastickými diétami sa však nie je ochotná riadiť. A preto počúva predovšetkým seba - svoj zdravý rozum a intuíciu. A tie jej, napríklad, dovoľujú dopriať si sem-tam i arašídové maslo a pár deci červeného vína. Pri jej „diéte" sa teda máte na čo tešiť. Ona sama bola vychovaná k vegánskemu spôsobu stravovania, ktoré stále uprednostňuje. Dopraje si však aj mäso, ale musí vedieť, z akých zdrojov pochádza. Medzi jej favoritov vo výžive patria voda, organické, nespracované pokrmy, rybí olej, ktorý prospieva pokožke a probiotiká, ktoré prospievajú tráveniu. Má svoje zásady, ale ako tvrdí, všetko je to o správnej miere. Aj ona sa snaží prijímať predovšetkým zdravé a „čisté" potraviny, ale občas zhreší a nemá z toho žiadnu traumu, keďže základom jej jedálnička je zelenina a jedlo bez chemikálii. A preto povzbudzuje i ostatných: „Ak niekedy máte veľkú chuť zájsť do fastfoodových reťazcov, smelo do toho. Robte to však sporadicky a väčšinu času jedzte zdravo."

TOTO sú brutálne zmeny! Ako sa zmenil štýl obliekania kráľovnej Alžbety II.? Odpadnete! (FOTO)

Neuznáva trýznenie vyplývajúce z odriekania
Zoe priznala, že v minulosti trpela poruchami prijímania potravy. Môže zato Hollywood a jeho falošná predstava o dokonalosti. Vo svojich 13-tich rokoch cítila obrovský tlak, ktorý jej spôsoboval veľký diskomfort vo svojom tele. Trvalo to 10 rokov, počas ktorých sa trápila rôznymi poruchami stravovania. Preto dnes už nie je ochotná držať žiadnu diétu a riadi sa predovšetkým vlastnými zásadami striedmosti. Miluje arašídové maslo a príležitostne nemá problém vypiť si whiskey, či dobré červené víno.

TIETO celebrity prevalcovali internet! Celý svet ostro sleduje ich príspevky a... Uff! (FOTO)

Nemá trénera a radšej trénuje pod vlastným dozorom
Čas na tréning využíva, ako chvíľku pre seba, preto nevyužíva služby žiadneho osobného trénera a spolieha sa na svoje tréningové metódy. „Počas nakrúcania filmov a plánovania rôznych šou som často trénovala s osobnými trénermi, čo mi dalo pomerne veľký prehľad o fitnes a o tom, ako moje telo funguje," prezrádza dcéra hudobníka Lenny Kravitza a herečky Lisy Bonet. Najradšej má kardio aktivity. Miluje beh, ale uspokojí sa aj s rýchlou chôdzou alebo turistikou. Ak nemôže ísť von, behá na bežeckom páse. Tiež si rada dopraje posilňovacie tréningy, najmä na nohy a nikdy nezabúda strečovať.

Vládne medzi nimi VOJNA? Meghan a Kate: TOTO je skutočná pravda o ich vzťahu!

Namiesto kávy si dá radšej čaj a dodržiava pitný režim
Jej hlavnou zásadou je piť veľa čistej vody, lebo vie, že je v tomto smere veľmi lenivá. Telo potrebuje pravidelný prísun zdravých tekutín a Zoe to dobre ovláda. Bývala veľkou kávičkárkou, dnes sa však snaží kávu radšej nahradiť nápojom matcha alebo chai čajom.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Aká bude vaša budúcnosť o 10 rokov? Vieme odpoveď!
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac