Z dievčatka vyrástla mladá slečna: Pozrite na dcéru Verešovej, akoby jej z oka vypadla: Andrea, nie si to ty?

Z dievčatka vyrástla mladá slečna: Pozrite na dcéru Verešovej, akoby jej z oka vypadla: Andrea, nie si to ty?
Pre úspešnú slovenskú modelku Andreu Verešovú je úloha matky tou najdôležitejšou v jej živote. Na svojom Instagrame sa častokrát dokonca pochváli aj zábermi svojich ratolestí. Pri pohľade na jej dcéru sa však nejedenkrát strhla veľká diskusia o tom, akoby známej mame z oka vypadla. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete záber mamy a dcéry...

Dcéra Karla Gotta má problém s alkoholom a práškami: Od svojho otca ale žiadala TOTO


S manželom Danielom Volopichom má krásna Andrea deväťročného syna Danielka a jedenásťročnú dcéru Vanessku, s ktorou len nedávno zverejnila ďalší záber. Je vidieť, že dievčina rastie do krásy a čoraz viac sa začína podobať na slávnu mamu. Verešová sa stala v roku 1999 Miss Slovensko, čo my vieme, možno práve Vanesska bude tou ďalšou.

TOTO sú najsilnejšie osobnosti zverokruhu: Zistite, či ste medzi nimi aj vy!

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínaný záber. Pozrite, aká je z Vanesky už veľká slečna!

Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram, archív

Galéria

Z dievčatka vyrástla mladá slečna: Pozrite na dcéru Verešovej, akoby jej z oka vypadla: Andrea, nie si to ty? Z dievčatka vyrástla mladá slečna: Pozrite na dcéru Verešovej, akoby jej z oka vypadla: Andrea, nie si to ty? Z dievčatka vyrástla mladá slečna: Pozrite na dcéru Verešovej, akoby jej z oka vypadla: Andrea, nie si to ty? +9Z dievčatka vyrástla mladá slečna: Pozrite na dcéru Verešovej, akoby jej z oka vypadla: Andrea, nie si to ty?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac