Mali problémy? Z ich svadby boli viacerí v ŠOKU: TAKTO ju Robert Roth volal v práci!

Mali problémy? Z ich svadby boli viacerí v ŠOKU: TAKTO ju Robert Roth volal v práci!
Okolnosti, za akých si mala známa herečka Monika Potokárová siahnuť na život, sú pre nás stále záhadou. Nevieme, či môžeme veriť „oficiálnej" verzii, že sa nakoniec obesila, pretože niektoré zdroje uvádzajú aj to, že mala prísť v noci domov zo zábavy a spáchať samovraždu podrezaním žíl vo vani. Informácie o tejto tragickej noci, ktorá sa udiala len pred niekoľkými dňami, však obleteli celé Slovensko ešte v ten deň. Zatiaľ čo jej manžel, herec Robert Roth spal, sa mu zmenil celý život. Práve on mal byť napokon ten, kto Moniku našiel.

Prehovoril: Jeho manželka Monika Potokárová spáchala samovraždu, Robo Roth vystúpil a povedal TOTO

Monika Potokárová a Robert Roth boli manželia len niekoľko mesiacov. Nestihli si poriadne ani užiť svoje manželstvo, dokonca viacerí ich hereckí kolegovia boli šokovaní z toho, kedy sa dali dokopy, a kedy sa vôbec stihli vziať. V Slovenskom národnom divadle spolu síce trávili veľa času, pretože spoločne hrávali vo viacerých inscenáciách, no na pľaci sa k sebe vraj moc nemali. Naposledy hrali v divadelnej hre s názvom Aréna, ktorú odohrali len oni dvaja. Dôvod, prečo boli ich kolegovia prekvapení, že tvoria pár, a dokonca sa aj zobrali, bol, že počas natáčania Robert Roth Moniku nazýval... Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete odpoveď...

Autor: Alexiss
Zdroj foto: Instagram, Facebook Tatra Banka, SND
Zdroj video: Youtube


Galéria

Mali problémy? Z ich svadby boli viacerí v ŠOKU: TAKTO ju Robert Roth volal v práci!Mali problémy? Z ich svadby boli viacerí v ŠOKU: TAKTO ju Robert Roth volal v práci!Mali problémy? Z ich svadby boli viacerí v ŠOKU: TAKTO ju Robert Roth volal v práci!+13Mali problémy? Z ich svadby boli viacerí v ŠOKU: TAKTO ju Robert Roth volal v práci!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac