Z krásnej ženy obluda: Ale...poznáte skutočný dôvod, prečo vyzerá TAKTO desivo?

Z krásnej ženy obluda: Ale...poznáte skutočný dôvod, prečo vyzerá TAKTO desivo?
Pri pohľade na ňu by asi len málokto povedal, že kedysi išlo o oslnivú krásku, do ktorej by sa zamiloval ktorýkoľvek muž. Bilionárka Jocelyn Wildenstein investovala do plastických operácií neuveriteľné 4 milióny dolárov, a to z dôvodu, ktorý by vám nenapadol ani v tom najbláznivejšom sne. V našej galérii pod článkom nájdete ďalších celebritných závislákov na plastických operáciách...

Narvaté prsíčka, ale aj jemná elegancia: Ktorá kráska z Plesu v opere všetkých predstihla?

Jej bývalý manžel miluje veľké mačky a ona mu chcela vyhovieť v maximálnej možnej miere. Prečo by sa teda nenechala preoperovať na mačku, však? Veď, to je také normálne. Po rozvode však on sám povedal, že bola bláznivá a myslela si, že svoju tvár môže meniť ako kus nábytku. Pokožka však týmto spôsobom nepracuje, no ona vôbec nepočúvala. Z krásnej ženy sa tak stala obluda, ktorá sa neponáša na človeka, ale ani na mačku.

Preboha, veď je z nej hotová anorektička! Kedysi kráska a dnes...

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity, ktoré neváhali investovať milióny do plastických operácií a nie vždy to vyšlo.

Vojvodkyňa Kate šokujúco zložila zásnubný prsteň: Vieme, prečo!

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Z krásnej ženy obluda: Ale...poznáte skutočný dôvod, prečo vyzerá TAKTO desivo? Z krásnej ženy obluda: Ale...poznáte skutočný dôvod, prečo vyzerá TAKTO desivo? Z krásnej ženy obluda: Ale...poznáte skutočný dôvod, prečo vyzerá TAKTO desivo? +19Z krásnej ženy obluda: Ale...poznáte skutočný dôvod, prečo vyzerá TAKTO desivo?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac