Zábery s Ivankou Gottovou vás chytia za srdce: Takto vyzerá čistá láska! (FOTO)

Zábery s Ivankou Gottovou vás chytia za srdce: Takto vyzerá čistá láska! (FOTO)
Pár rokov dozadu a božský Karel Gott odolal rakovine. Dokonca toto leto oslávil úctyhodnú osemdesiatku, vydal dve nové piesne a jeho fanúšikovia sa tešili. Maestrovi sa však aj tak nakoniec stal osudným boj s akútnou leukémiou. Do poslednej chvíle s ním bola jeho manželka Ivanka Gottová s dcérkami. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete toho omnoho viac...

Starej Meghan Markle dajte zbohom, prešla obrovskou zmenou! Dnes už vyzerá TAKTO!Ivanka sa líšila od predošlých partneriek Karla Gotta tým, že ako jedinej sa jej podarilo dostať kľúče od vily na Bertramce, porodila mu krásne dcérky a dostala ho až k oltáru. A až do poslednej chvíle mu bola veľkou oporou! Zaspomínajte si spoločne s nami na archívne zábery s Ivankou. Práve na nich sú zachytené momenty, kedy sa božský Kája začal verejne ukazovať po boku svojej lásky.

Sajfa s drobcom valcujú Internet nádhernou fotkou: Keď ich uvidíte, tej podobe neuveríte!

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínané snímky, takto vyzerá čistá láska.

Autor: Diana
Zdroj foto: Profimedia, archív

Galéria

Zábery s Ivankou Gottovou vás chytia za srdce: Takto vyzerá čistá láska! (FOTO) Zábery s Ivankou Gottovou vás chytia za srdce: Takto vyzerá čistá láska! (FOTO) Zábery s Ivankou Gottovou vás chytia za srdce: Takto vyzerá čistá láska! (FOTO) +18Zábery s Ivankou Gottovou vás chytia za srdce: Takto vyzerá čistá láska! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac