Zacvičte si ako celebrity: 10 TOP cvičení, na ktoré nedajú dopustiť

Zacvičte si ako celebrity: 10 TOP cvičení, na ktoré nedajú dopustiť
Aj celebrity musia makať. Možno ešte tvrdšie ako my obyčajní smrteľníci. Sú stále na očiach a ich postava je neustále pod kritickým okom verejnosti. Každá celebrita má svoj recept, svoju obľúbenú aktivitu. Poďme sa nimi inšpirovať.

Trúfli by ste si? Postavu sexice Tomb Raider získate TAKTO

SoulCycle
Nadšenci: Lady Gaga, Katie Holmes, Kelly Repa, Chelsea Clinton, Kyra Sedgwick, Ashley Tisdale, Nicole Kidman
Ide o vynikajúci kardio tréning, ktorý sa v Hollywoode teší veľkej obľube. Spojením intenzívneho šliapania do pedálov a súčasného tónovania hornej časti tela predstavuje SoulCycle slávny mix, pri ktorom pracuje celé telo. K veľkým výkonom vás vyburcuje dynamická hudba, ako aj inštruktor, ktorý neustále povzbudzuje a vyzýva k zapojeniu väčšej sily. Je to chytľavé a veľmi motivačné. Síce nepatrí medzi najlacnejšie cvičenia, ale bezpochyby stojí za to - v priebehu 45 minút ste schopní spáliť až 700 kalórií.

Bar metóda
Nadšenci: Kelly Osbourne, Drew Barrymore, Dakota Fanning, Lucy Hale, Ashley Benson, Ginnifer Goodwin, Lisa Rinna, Dennise Richards, Julia Loius - Dreyfus, Anna Paquin, Zooey Deschanel
Zabudnite na Zumbu! Na svete je nová lekcia, založená na tanci, tentokrát baletnom. Postará sa vám o krásne štíhle svaly, spálenie prebytočných kalórií, a tiež o zábavu. Celebrity sú z Bar metódy celé bez seba. Kombinuje balet, core tréning, jogu, pilates, posilňovanie.

Geniálne! V jednom cviku dokážete spevniť celé telo

Barryho Bootcamp
Nadšenci: Kim Kardashian, Katie Holmes, Jessica Biel, Sandra Bullock, Carrie Underwood, Amanda Seyfried, Christina Applegate, Katie Couric
So sľubovanými 1000 spálenými kalóriami za hodinu je absolútne pochopiteľné, prečo sa známe osobnosti trhajú o miesto na lekcii Barryho Bootcamp. Čaká vás nenormálny playlist, kolektívne nadšenie a charizmatický inštruktor. A aj to je dôvod, prečo sa v celebritných kruhoch radí toto cvičenie medzi najefektívnejšie, a zároveň najzábavnejšie. Striedate beh na bežiacom páse, pod dohľadom inštruktora s cvičením pomocou expanderov, činiek, kettlebellov. Každá hodina ja iná, takže nuda určite nehrozí.

Piloxing
Nadšenci: Alexis Bledel, Vanessa Hudgens, Heather Morris, Hilary Duff, Ashley Tisdale, Kirsten Dunst
Ako samotný názov napovedá, piloxing je jedinečnou kombináciou pilatesu a boxovania. Vytvarujete celé telo, vybúchate zlosť, spevníte hlboký stabilizačný systém, zažijete kopec zábavy a k tomu všetkému môžete spáliť až 900 kalórií za hodinu. Autorka projektu, švédska tanečníčka a celebritná trénerka Viveca Jensen, pripravila tréning, po ktorom sa budete cítiť ľahko, silno a nadšene zároveň.

Zázračný tréning J.Lo pred letom: Neskutočne vám vyformuje postavu

S3
Nadšenci: Tina Fey, LeAnn Rimes, Bethenny Frankel
Názov S3 vyjadruje spojenie troch čarovných S - strong, sexy, svelte. Ak skúsite, aj vy sa budete po cvičení cítiť silné, sexi, štíhle. Cvičenie zostavila trénerka Kristin McGee a je kombináciou tónovania s činkami, pilates core tréningu a populárnej power jogy. Každá z troch sekcií trvá 25 minút a verte, že spolu vám prinesú nové telo.

Brušný tanec
Nadšenci: Anna Lyne McCord, Catherine Zeta - Jones, Kim Kardashian, Shakira, Rihanna, Beyonce, Vanessa Hudgens
Načo sa nudiť na kardio stroji, keď môžete zažiť zábavu na brušnom tanci. Celebrity ho milujú! Rozhýbe panvu, zbaví vás tuku v páse i bokoch, spevní brušné svaly, prekrví telo.

Osí pás za pár týždňov: Poznáme cvik, ktorý vás zbaví nepeknej pneumatiky

TRX tréning
Nadšenci: Gisele Bundchen, Mary J. Blige, Gwen Stefani, Jennifer Lopez, Natalie Coughlin, Jaime Pressly
Celebrity na tento vojenský štýl cvičenia nedajú dopustiť. Nevinne vyzerajúce elastické pásy, ktoré vám kladú odpor, dajú poriadne zabrať. Tréning TRX dokáže zapojiť každučký sval tela, takže či chcete alebo nechcete, formujete celú postavu. A najlepšie je, že alternatívy cvikov sú takmer nekonečné, čiže s TRX nikdy nie je nuda.

Crossfit
Nadšenci: Cameron Diaz, Kelly Clarkson, Madonna, Jessica Biel, Vanessa Hudgens, Malin Ackerman
Aj keď so svojou 20-ročnou históriou nie je žiadnou novinkou, fitness svet a aj Hollywood ho stále milujú. Variabilný kruhový tréning zahŕňa kombináciu zdvíhania váh, kardio tréningu, cvikov s kettlebell, ako i mnoho iných účinných cvikov. A to všetko vo veľmi intenzívnom tempe. Pri Crossfite nejde o to, ako dlho cvičíte, ale ako tvrdo cvičíte.

Zadok ako brazílska tanečnica: TENTO cvik vám ho zaručí

Aerobox
Nadšenci: Eva Mendes, Doutzen Kroets
Strhujúci, divoký, pestrý. Aerobox ponúka kombináciu tieňového boxovania, silového tréningu, ako i skákania na švihadle. Zapojíte každý kúsoček vášho tela, nakoľko po celý čas budete musieť bojovať s gravitáciou. Buduje sa výkonnosť, sila, vytrvalosť, koordinácia.

Hulahop
Nadšenci: Zooey Deschanel, Marisa Tomei, Liv Tyler, Michelle Obama, Beyonce, Olivia Wilde
Vrteli sme sa s ňou už ako malé deti, bola to ohromná zábava a stále aj môže byť. A vôbec vám to nemusí pripadať ako cvičenie. Tých spálených 7 kalórií za minútu iba poteší. Zapojíte chrbtové a brušné svalstvo, ako i svaly rúk a nôh. Takže, oprášiť techniku a hor sa do toho!

Autor: Lexy
Zdroj foto: Shutterstock


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac