Zasnúbená Jennifer Lopez šokuje: Chlapi sú pred 33kou absolútne nepoužiteľní!

Zasnúbená Jennifer Lopez šokuje: Chlapi sú pred 33kou absolútne nepoužiteľní!
Krásna J.Lo má dnes už 48 rokov a na ruke jeden z ďalších zásnubných prsteňov. S bývalým baseballovým hráčom Alexom Rodriguezom randí už od roku 2017, ale má za sebou niekoľko neúspešných vzťahov. V rozhovore s Brooke Ansley poradila ženám, na čo sa sústrediť pri hľadaní budúceho manžela. Prekvapila najmä tvrdením, že chlapi pod 33 rokov sú, podľa jej názoru, totálne nepoužiteľní. V našej galérii pod článkom nájdete viacero celebritných krások, ktoré sú rovnakého názoru a randia s výrazne staršími...

Pristihnutí! Ako si to celebrity "rozdávali" aj za kamerami

Jennifer sa zahrala na vzťahovú expertku a Brooke poradila, na čo sa pri výbere chlapa zo zoznamky sústrediť. Riadila sa informáciami, ktoré fešáci uviedli vo svojich profiloch. „Musíš vedieť, čo chceš a čo potrebuješ," hovorí známa speváčka. Chlapíkov s trápnymi podmienkami, ako „môžeme randiť, ak nedávaš kečup do chladničky", okamžite zavrhla. Rovnako sa zachovala aj pri záujemcoch, ktorí mali menej ako 33 rokov a označila ich za nepoužiteľných, pokiaľ žena hľadá skutočného chlapa. Zaujal ju však muž v športovom oblečení, ktorého fotografie prezrádzali viac o jeho záujmoch i povahe. Ak vás niekto zaujme, dôležité je, aby ste začali konverzáciu správnou otázkou, ktorá je originálna a cez odpoveď sa o človeku veľa dozviete.

Pre prachy sa nevydávajú len v Hollywoode: TOTO je 20 najväčších zlatokopiek v Hollywoode

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero celebrít, ktoré sa neboja randiť so staršími mužmi.

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages 


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa

Galéria

Zasnúbená Jennifer Lopez šokuje: Chlapi sú pred 33kou absolútne nepoužiteľní!Zasnúbená Jennifer Lopez šokuje: Chlapi sú pred 33kou absolútne nepoužiteľní!Zasnúbená Jennifer Lopez šokuje: Chlapi sú pred 33kou absolútne nepoužiteľní!+16Zasnúbená Jennifer Lopez šokuje: Chlapi sú pred 33kou absolútne nepoužiteľní!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac