Zbláznite sa od vzrušenia: Je to potvrdené, TIETO cviky zlepšia váš sex

Zbláznite sa od vzrušenia: Je to potvrdené, TIETO cviky zlepšia váš sex
Čo si budeme nahovárať. Sexuálny život každého dlhodobého vzťahu potrebuje raz za čas oživiť. Nemusíte hneď utekať do najbližšieho sex shopu, ani kupovať sexi prádielko, možno stačí len rozhýbať telo tým správnym spôsobom. Celebritná trénerka, Tracy Andreson, vie o tom svoje, a preto zostavila sériu špeciálnych cvičení na skvalitnenie sexuálneho života.

Sex s novým objavom: Predtým by ste si mali premyslieť, či...

Ohybnejšie v posteli
Vie, ako vytvarovať hviezdam brazílsky zadok, ploché bruško, či zvodné ramená. Tak, prečo by nevedela, ako dosiahnuť väčšiu pružnosť a ohybnosť pri sexuálnych radovánkach? Áno, Tracy fakt vlastní tajomstvo, ako na to. Pre tých, ktorým záleží na tom, ako dosiahnuť v posteli lepšie výkony, zostavila sériu piatich pohybov zlepšujúcich flexibilitu. A čudujte sa, jedná sa o staré známe cviky okorenené nezvyčajnými kombináciami a prepojeniami, takže z nich už pri prvom tréningu budete cítiť niečo erotické. Navyše, pomocou nich zosilnie komplexné svalstvo a vy budete môcť v posteli podávať lepšie výkony. A nielen to, uvoľnia sa boky a vaša panva tak bude podstatne pohyblivejšia.

Nádherné nohy ľahko a rýchlo: Stačí dodržať TENTO postup

Skôr ako začnete, vedzte, že všetky pohyby sa vykonávajú v plynulom, stredne rýchlom tempe. Žiadne výdrže, žiadne predychávanie, iba ladný pohyb pripomínajúci zvláštny dráždivý tanec. Tak poďte na to:

Pohupovanie bokov s výpadmi do strán
Náš prvý cvik je veľmi príjemný a jemne naznačuje, na čo konkrétne je určený. Spájate nízky výpad s uvoľňovaním panvy.Prevedenie: Oprite sa o ľavú dlaň, skloňte sa a ľavú nohu potiahnite ďaleko dozadu. Následne sa postavte nohami naširoko a vykonajte zopár plynulých pohupnutí bokov do strán. Preveďte rovnaký nízky výpad na druhú nohu a vráťte sa do stoja s pohupovaním bokov. Takto pokračujte 8 až 10 krát na každú stranu.

Rýchle chudnutie do plaviek: Profi techniky, ktoré vždy zaberú

Mačka s kravou
Klasika z jogy, v tomto prípade však má hlbší sexuálny význam. Prevedenie: Položte sa na dlane a kolená, ako pri klasickej mačke. Plynule, v súlade s dychom, striedajte jemné prehýbanie v drieku s výrazným zaguľatením chrbta, teda prepájajte pozíciu kravy s pozíciou mačky. Nepočítajte, choďte podľa pocitu a individuálnej potreby.


Most s roznožkou
Ide o spojenie tradičného jogového mostu a dosky. Rozdiely sú v tom, že ich vykonávate iba na jednej opornej ruke a s menšími úpravami. Prevedenie: Položte sa na pravú dlaň a svoju panvu vytlačte za ľavou rukou nahor. Nohy sú umiestnené širšie ako boky, pohyb vychádza zo stredu tela. Následne sa pretočte na rovnakej ruke do dosky, pričom nohy zostávajú naširoko otvorené. Striedajte plynule tieto dva pohyby a po 8 až 10 opakovaniach vymeňte ruku.

Plank nikdy nie na škodu: 3 najlepšie pre sexy bruško

Most a nožnice
Joga posilňuje, a zároveň uvoľňuje. Asi preto sa skrýva aj za nasledujúcou kombináciou dvoch cvikov.Prevedenie: Položte sa do klasického mostu a vytlačte panvu vysoko nahor. Následne zrolujte chrbát dole a vytiahnite sa do sviečky. Keď ste v nej pevne a stabilne, potiahnite jednu vystretú nohu ponad hlavu a druhú do opačnej strany, ako keby ste strihali nožnicami. Prestriedajte tieto dva pohyby 10 až 12 krát.

Uff, vonku začína byť poriadne horúco: Cviky, ktoré prekonajú každé počasie

Uvoľnenie v špagáte
Tu budete zvyšovať svoju pružnosť v oblasti bokov i vnútorných stehien. Vieme, že bočný špagát nie je pre každého, môžete ho však vykonať aj jednoduchšie, so zadnou nohou pokrčenou.Prevedenie: Nohy natiahnite do strán a trup vytočte doprava, a súčasne panvu pretláčajte dole. Následne vymeňte nohy a zopakujte to isté. Urobte 10 opakovaní na každú stranu.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac