Žiadny sex a nahota pred kamerou: Prečo Emma Watson odmietla hrať vo filme 50 odtieňov sivej?

Žiadny sex a nahota pred kamerou: Prečo Emma Watson odmietla hrať vo filme 50 odtieňov sivej?
Dejiny Hollywoodu sú poznačené príbehmi mladých hercov, ktorí vyhoreli ešte v začiatkoch svojej kariéry. Emma Watsonová však dokázala udržať vlastnú hlavu nad vodou a doslova sa zžiť s postavou, ktorou sa napokon aj preslávila - s Hermionou Grangerovou. Hrala ju ako 11-ročná, a ako jedna z hlavných postáv sa objavila sa vo všetkých ôsmich filmoch Harryho Pottera. Celý svet tak mal možnosť sledovať jej premenu z malého dievčatka na dospelú ženu, čo ju v skutočnosti aj dosť výrazne ovplyvňovalo. Pociťovala totiž veľkú zodpovednosť za to, koľko dievčat a žien po celom svete inšpiruje a je ich vzorom. V našej galérii pod článkom nájdete fotografie krásnej Emmy Watson, ktorá sa stala vzorom dievčat i žien...

Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či...

Svoje súkromie si stráži
„Toto je jedna z vecí, s ktorou bojujem, pretože my traja - Dan Radcliffe, Rupert Grint a ja - sme boli ešte deti, keď sme boli obsadení v tejto fantastickej sérii. Svojím spôsobom to bol príbeh o nás samotných, mimo filmu o Harrym Potterovi," povedala pre časopis Interview. „Navyše si postavu Hermiony veľmi vážim. Aj keď môj životný príbeh verejnosť veľmi zaujíma, som rada, že mám aj svoje súkromie, ktoré si strážim."

Keď s vami chlap nechce sex: 10 krutých, ale reálnych dôvodov

Naopak, herečky, ktoré sa ocitnú v rovnakej, alebo aspoň podobnej pozícii, ako sa niekoľkokrát ocitla Emma Watson, používajú nahotu ako spôsob ukázať celému svetu, že už nie sú deti. Napríklad taká Kristen Stewart sa párkrát pred kamerou vyzliekla, aj keď vďaka tomu sa rozhodne nepreslávila. Mala však vážny problém s tým, že ju celý svet vníma ako to krehké žieňa z Twiligtu, a nie dobrú herečku hodnú vážnej roly. Pri tejto predstave o sebe samej by však Emma Watson zrejme iba zvraštila nos. Prečo?

Nejde vám to v posteli? Neuveríte, ale TÝCHTO 5 vecí má vplyv na sexuálny výkon

Keď ju oslovil časopis The Sunday Times ešte tesne pred predposledným filmom Harryho Pottera (Dary smrti 1), Emma trvala na tom, že nikdy nebude pod takým tlakom, aby sa na to nechala zlomiť. „Chcem svojich fanúšikov ubezpečiť, že sa rozhodne nechystám zbaviť vlastného detstva a slušného života, takisto nezačnem vo filme šňupať kokaín, len, aby som Hermionu kvázi nechala za sebou," povedala. „Rozhodne nechcem, aby diváci zabudli na Hermionu a na to, čo predstavuje a symbolizuje. Som na ňu skutočne hrdá."

Chceli, aby išla donaha
Počas rozhovoru pre The Sunday Times celkom jasne vyjadrila svoj názor na nahotu a spľasli tak všetky nádeje tvorcov filmovej série 50 odtieňov sivej, ktorí z nej chceli spraviť Anastasiu Steelovú. Nakoniec však obsadili mladú Dakotu Johnson, ktorá prezradila, že tento film si vyžadoval nonstop simulovanie sexu aj sedem hodín! Verili by ste tomu? Toto by už ale bolo pre Emmu Watson príliš vzdialené od postavy Hermiony, s ktorou sa tak stotožnila a má ju rada.

Podviedol vás? TOTO je príčina, prečo to urobil!

Čo však bolo pre Emmu znepokojujúce - médiá začali šíriť fámu, že má skutočne obsadiť hlavú rolu v 50 odtieňoch sivej a uverila tomu aj jej rodina a viacerí priatelia. „Povedala som im, že nemôžu veriť všetkému, čo sa píše v novinách. Veď som dokonca nečítala ani knihu či scenár tohto filmu, nič."

Je teda jasné, že Emma Watson je naozaj zásadová žena, ktorá do extrémov sexu a nahoty rozhodne nikdy nepôjde. Podľa jej slov je ochotná ukázať viac iba v prípade, ak to bude vkusné a na mieste. V opačnom prípade by sa nerada prezentovala vlastným telom. Dokonca je o nej známe, že je feministka, a tiež bola vymenovaná za veľvyslankyňu dobrej vôle žien OSN ešte v júli 2014 (a teraz POZOR - vtedy bola krátko po maturite na Brownovej univerzite!). Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fotografie inšpiratívnej Emmy Watson...

Autor: Alex
Zdroj foto: Gettyimages
Zdroj video: Youtube


Galéria

Žiadny sex a nahota pred kamerou: Prečo Emma Watson odmietla hrať vo filme 50 odtieňov sivej?Žiadny sex a nahota pred kamerou: Prečo Emma Watson odmietla hrať vo filme 50 odtieňov sivej?Žiadny sex a nahota pred kamerou: Prečo Emma Watson odmietla hrať vo filme 50 odtieňov sivej?+21Žiadny sex a nahota pred kamerou: Prečo Emma Watson odmietla hrať vo filme 50 odtieňov sivej?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac