Získajte postavu Dakoty Johnson: TAKTO na sebe makala kvôli postave Any

Získajte postavu Dakoty Johnson: TAKTO na sebe makala kvôli postave Any
Okrem postavy Christiana vo filme 50 odtieňov temnoty ste si určite vychutnali aj pohľad na telo Any. Nemyslite si však, že ju herečka získala len tak alebo že sa s takou narodila. Zabrať jej dávala najmä trénerka Ramona Braganza, ktorá prezradila pár tajných cvikov a pomôcť si nimi môžete aj vy. Pre Dakotu bolo ideálne sa zamerať na predĺženie a vytvarovanie tela, takže sa zamerali na pomalé, kontrolované pohyby na spôsob pilates cvičení. Základom boli tri cviky:

V-držanie
Sadnite si, vystrite chrbát, ohnite kolená a chodidlá majte pevne položené na zemi. Mierne sa oprite a lopatky pritiahnite k sebe. Pomaly zdvihnite nohy, jednu po druhej, tak, aby ste mali lýtka paralelne s podlahou. Keď budete pripravená, zdvihnite obe nohy do tvaru V a vydržte v tejto polohe, až kým nenarátate do desať. Trikrát zopakujte, pričom nezabudnite, aby bol váš chrbát rovný a dôkladne dýchajte.

Herečka Dakota Johnson predviedla super účes: Za chvíľu ho bude chcieť každá

Zdvíhanie nôh
Ľahnite si najskôr na ľavý bok do rovnej línie, tak, aby ste mali ľavú ruku vystretú pod hlavou. Pre lepšiu rovnováhu sa môžete druhou rukou oprieť o zem, avšak, hlavným cieľom je, čo najefektívnejšia stabilizácia tela. Následne zdvihnite právu nohu a bez toho, aby ste pohybovali bokmi ňou skúste vo vzduchu napísať písmená abecedy. Zopakujte na druhú stranu.10 najtrápnejších momentov vo filme 50 odtieňov temnoty

Vytláčanie jednej nohy
Ak sa chcete primárne zamerať na vytvarovanie zadku a zoštíhlenie postavy, vyskúšajte tento cvik. Začnite sa štyroch, klesnite na predlaktia a zopnite ruky. Následne pritiahnite k hrudi pravé koleno, potom vystrite pravú nohu dozadu a hore a znova pritiahnite koleno k hrudi. Urobte 20 opakovaní a urobte to isté s ľavou nohou.

Autor: Simi


Super TEST! Ako vyzerá moja budúcnosť za 10 rokov?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac