Zo správy Mary Bartalos sa fanúšikovia radujú! Nedávno sa stala mamičkou synčeka Noela a už sa môže tešiť z ďalšieho... (FOTO)

Zo správy Mary Bartalos sa fanúšikovia radujú! Nedávno sa stala mamičkou synčeka Noela a už sa môže tešiť z ďalšieho... (FOTO)
Sympatická Mary Bartalos si materstvo nesmierne užíva. Dlho nemusela čakať a má ďalší dôvod na radosť. Obľúbená herečka sa teší, že... Otvortesi našu galériu, kde nájdete toho viac!

Definitívne potvrdené! Dominika Cibulková potvrdila to, čo sme už dlhšie tušili: Tehotenstvo... (FOTO)Obľúbená slovenská herečka Mária Bartalos, ktorú poznáme aj vďaka seriálu Oteckovia, sa nedávno pochválila ďalšou krásnou správou. Okrem toto, že sa stala mamičkou krásneho synčeka Noela, už si môže pripísať aj titul 6-násobnej tety. Áno, správne, z Mary Bartalos je 6-násobná teta. Neváhajte, otvorte si našu galériu, kde nájdete aj záber, ktorý pripojila k tejto úžasnej správe, ako aj jej iné zaujímavé snímky.

Čože?! Princ Harry to psychicky nezvláda: Kráľovská rodina oznámila, že Charles nie je jeho otec!


Autor: Diana
Zdroj foto: Instagram

Galéria

Zo správy Mary Bartalos sa fanúšikovia radujú! Nedávno sa stala mamičkou synčeka Noela a už sa môže tešiť z ďalšieho... (FOTO)Zo správy Mary Bartalos sa fanúšikovia radujú! Nedávno sa stala mamičkou synčeka Noela a už sa môže tešiť z ďalšieho... (FOTO)Zo správy Mary Bartalos sa fanúšikovia radujú! Nedávno sa stala mamičkou synčeka Noela a už sa môže tešiť z ďalšieho... (FOTO)+16Zo správy Mary Bartalos sa fanúšikovia radujú! Nedávno sa stala mamičkou synčeka Noela a už sa môže tešiť z ďalšieho... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac