„Zuza čaká dieťa.." informuje zdroj! Plačková otvorene fanúšikom... Hovorí to za všetko!

„Zuza čaká dieťa.." informuje zdroj! Plačková otvorene fanúšikom... Hovorí to za všetko!
Tehotná?! Podľa neznámeho zdroja áno a TOTO má byť dôkaz. O niečo neskôr sa k tejto téme vyjadrila aj samotná Zuzana Plačková! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete odpoveď...

Veronike Ostrihoňovej prišiel odkaz, na ktorý musela reagovať: Nehanbíš sa na verejnosti...? (FOTO)„Zuza čaká dieťa. Je to prísne tajná a strážená info, ktorú vieme len my, najbližší ľudia. Opýtajte sa to Zuzy alebo sa s ňou osobne stretnite, nie je preto od Silvestra aktívna na Insta a všemožne sa snaží zakryť guľaté bruško. Ale svojim fanúšikom tvrdí, že si chce od Insta oddýchnuť, čo nie je pravda. Skrýva to, že je tehotná," takto zneli slová od neznámeho zdroja, ktoré poskytol pre redakciu Topky.sk. Dané tvrdenie pôsobí pre mnohých ako celkom logické vysvetlenie Plačkovej pauzy od sociálnych sietí. Brunetka však dlho na seba nenechala čakať a prezradila, ako sa vlastne veci majú. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete odpoveď!

Autor: Diana
Zdroj foto: archív

SUPER TEST! Viete, ako dlho budete žiť? My poznáme odpoveď!
Otestuj sa

Galéria

„Zuza čaká dieťa.." informuje zdroj! Plačková otvorene fanúšikom... Hovorí to za všetko!„Zuza čaká dieťa.." informuje zdroj! Plačková otvorene fanúšikom... Hovorí to za všetko!„Zuza čaká dieťa.." informuje zdroj! Plačková otvorene fanúšikom... Hovorí to za všetko!+16„Zuza čaká dieťa.." informuje zdroj! Plačková otvorene fanúšikom... Hovorí to za všetko!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac